M jak miłość. Marcin Mroczek jeszcze tylko miesiąc będzie grał Piotrka! Potem czeka go długa przerwa

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin Mroczek jeszcze tylko miesiąc będzie grał Piotrka! Potem czeka go długa przerwa

Czy Marcin Mroczek odejdzie z M jak miłość? Dlaczego będzie miał przerwę w pracy w serialu?

M jak miłość. Marcin Mroczek jeszcze tylko miesiąc będzie grał Piotrka! Potem czeka go długa przerwa

2022-07-03 21:08

Marcin Mroczek zapowiedział, że jego dni w "M jak miłość" są policzone i został mu tylko miesiąc pracy! Od samego początku gra rolę Piotrka Zduńskiego, czyli od 22. sezonów wciela się w jednego z głównych bohaterów. I na pewno nie zabraknie Mroczka w następnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. Jednak w ostatnim wywiadzie znany aktor zapowiedział, że lada moment czeka go długa przerwa na planie "M jak miłość". Czy to wpłynie na życie Piotrka i jego żony Kingi (Katarzyna Cichopek)? Poznaj szczegóły!

Dlaczego Marcin Mroczek nie będzie grał Piotrka w "M jak miłość"?

Marcin Mroczek w obsadzie "M jak miłość" jest od pierwszego odcinka. Już 22 lata wciela się w postać Piotrka Zduńskiego, a od września zobaczymy go w kolejnym 23 sezonie serialu. Choć zdarza mu się narzekać na trudne warunki na planie "M jak miłość", bywa, że spędza wiele godzin w oczekiwaniu na nagranie zaledwie kilku scen, to nie ma mowy o tym, żeby Mroczek odszedł, zrezygnował z roli Piotrka. Ostatnio zaniepokoił wszystkim pożegnaniem, które umieścił na swoim profilu na Instagramie, ale zapewnił, że rozłąka z widzami nie potrwa długo.

Teraz jednak Mroczek udzielił wywiadu, w którym ujawnił, że lada moment nastąpi jego ostatni dzień na planie "M jak miłość" i będzie miał dłuższą przerwę w pracy. O co dokładnie chodzi? Czy Piotrek zniknie z "M jak miłość" i nie zobaczymy go w nowych odcinkach po wakacjach? Nie ma obaw, przerwa Mroczka jest uzgodniona z produkcją i wpisana w plan pracy nad kolejnym sezonem serialu. Jeszcze przed miesiąc Mroczek będzie grał Piotrka, a potem czeka go zasłużony wypoczynek.

Nie przegap: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

- Właśnie kończymy sezon "M jak miłość", mamy jeszcze przed sobą miesiąc pracy, a później wymarzone wakacje. Później znowu od września zaczynamy. To będzie nasz 22-gi, albo 23-ci sezon, już się pogubiłem. Cały czas ta praca sprawia nam ogromną frajdę i przyjemność. Fajnie, że scenarzyści mają nowe pomysły na nasze postacie - powiedział Mroczek w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Sprawdź też: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

Oczywiście nie chciał zdradzić co czeka Piotrka w "M jak miłość" po wakacjach, ale z jego relacji zza kulis serialu wynika, że nie obejdzie się bez tragedii u Zduńskich. Jednym z największych dramatów dla Piotrka i Kingi będzie choroba ich syna Miśka (Aleksander Bożyk), który wyląduje nawet w szpitalu. Poza tym na dzieciach Zduńskich poważnie odbije się małżeński kryzys, gdy Kinga i Piotrek będą musieli ratować idealny związek Budzyńskich. Marcina Mroczka na pewno nie zabraknie w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

M jak miłość. Kinga i Piotrek wyjadą z Warszawy w nowym sezonie. Wszystko przez koszmar, który rozegra się w życiu ich bliskich
Najnowsze