Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę –ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę –ZDJĘCIA, WIDEO

Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę –ZDJĘCIA, WIDEO

Na planie "M jak miłość" Marcin Mroczek z Katarzyną Cichopek nagrywają właśnie zdjęcia do nowego sezonu. Ale serialowy Piotrek nie jest zadowolony. Gwiazdor "M jak miłość" okrutnie cierpi na planie i nawet piękny uśmiech jego serialowej żony Kingi nie jest w stanie uspokoić Mroczka. Zduński z "M jak miłość" w końcu postanowił zmierzyć się z tematem i wygarnął cała prawdę, co o tym myśli! Zobacz TO koniecznie na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Piotrek z "M jak miłość" zdradził, co myśli o warunkach na planie!

Kinga Zduńska z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie pokazała film WIDEO, na którym widać jak nagrywają z Piotrkiem nowe sceny do powakacyjnych odcinków. Zduńscy grają w serialowym siedlisku, gdzie będą starali się pocieszyć zdradzoną przez Andrzeja Magdę. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Co się dzieje na planie "M jak miłość"?

W pewnym momencie nagrania z planu "M jak miłość" Cichopek pyta Mroczka, jak się teraz czuje. Zapewne koleżanka z planu chce poprawić nastrój serialowemu Piotrkowi. Ale zamiast tego widzimy jego wybuch! Co wyznał Marcin Mroczek swoim fanom?

Nie przegap: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

- Idealnie w pracy... Żyć nie umierać - tak Cichopek zaczyna opis sytuacji na planie "M jak miłość". - Takie sceny możemy grać, nie? - gwiazda pyta serialowego męża.  

W tym momencie Piotrek na planie "M jak miłość" odpoczywa wygodnie w ogrodowym fotelu w siedlisku i nic nie zapowiada tego, co się zdarzy za chwilę. 

- Dobrze, że dzisiaj jest ciepło, bo jeszcze wczoraj była masakra - Kinga z "M jak miłość" otwiera, jak się zaraz okaże  niebezpieczny temat i zwraca się do Mroczka: - Jak się czujesz dzisiaj? 

- Fatalnie, fatalnie! - zaczyna wyliczankę Piotrek z "M jak miłość". - Nie wiem co się dzieje... Wczoraj deszcz, burze, dzisiaj słońce. Wczoraj 12 stopni, dzisiaj 30 stopni. Jak tu żyć! - zaczyna "denerwować się" gwiazdor "M jak miłość". Zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ

Sprawdź też: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze