Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę –ZDJĘCIA, WIDEO

2022-06-24 8:43
Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę –ZDJĘCIA, WIDEO
Autor: Instagram Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę –ZDJĘCIA, WIDEO

Na planie "M jak miłość" Marcin Mroczek z Katarzyną Cichopek nagrywają właśnie zdjęcia do nowego sezonu. Ale serialowy Piotrek nie jest zadowolony. Gwiazdor "M jak miłość" okrutnie cierpi na planie i nawet piękny uśmiech jego serialowej żony Kingi nie jest w stanie uspokoić Mroczka. Zduński z "M jak miłość" w końcu postanowił zmierzyć się z tematem i wygarnął cała prawdę, co o tym myśli! Zobacz TO koniecznie na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Piotrek z "M jak miłość" zdradził, co myśli o warunkach na planie!

Kinga Zduńska z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie pokazała film WIDEO, na którym widać jak nagrywają z Piotrkiem nowe sceny do powakacyjnych odcinków. Zduńscy grają w serialowym siedlisku, gdzie będą starali się pocieszyć zdradzoną przez Andrzeja Magdę. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Co się dzieje na planie "M jak miłość"?

W pewnym momencie nagrania z planu "M jak miłość" Cichopek pyta Mroczka, jak się teraz czuje. Zapewne koleżanka z planu chce poprawić nastrój serialowemu Piotrkowi. Ale zamiast tego widzimy jego wybuch! Co wyznał Marcin Mroczek swoim fanom?

Nie przegap: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

- Idealnie w pracy... Żyć nie umierać - tak Cichopek zaczyna opis sytuacji na planie "M jak miłość". - Takie sceny możemy grać, nie? - gwiazda pyta serialowego męża.  

W tym momencie Piotrek na planie "M jak miłość" odpoczywa wygodnie w ogrodowym fotelu w siedlisku i nic nie zapowiada tego, co się zdarzy za chwilę. 

- Dobrze, że dzisiaj jest ciepło, bo jeszcze wczoraj była masakra - Kinga z "M jak miłość" otwiera, jak się zaraz okaże  niebezpieczny temat i zwraca się do Mroczka: - Jak się czujesz dzisiaj? 

- Fatalnie, fatalnie! - zaczyna wyliczankę Piotrek z "M jak miłość". - Nie wiem co się dzieje... Wczoraj deszcz, burze, dzisiaj słońce. Wczoraj 12 stopni, dzisiaj 30 stopni. Jak tu żyć! - zaczyna "denerwować się" gwiazdor "M jak miłość". Zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ

Sprawdź też: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze