Przyjaciołki

Fani nie chcą powrotu Przyjaciółek! Stawiają produkcji swoje warunki

2023-07-19 14:22

Produkcja "Przyjaciółek" intensywnie pracuje na planie nad zdjęciami do 22 sezonu, który widzowie zobaczą jesienią 2023 roku. Ekipa już nie może doczekać się powrotu i postanowiła zapytać swoich fanów na Instagramie, czy mają podobne odczucia. Jednak z pewnością nie takiej odpowiedzi zwrotnej się spodziewała, gdyż widzowie nie dość, że skrytykowali ostatni 21 sezon "Przyjaciółek", to jeszcze przedstawili produkcji swoje żądania, aby ponownie mogli usiąść przed telewizorami! Jakie? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Fani oburzeni ostatnim 21 sezonem "Przyjaciółek"! Nie chcą już kontynuacji serialu?

21 sezon "Przyjaciółek" podzielił fanów hitowego serialu Polsatu! A to dlatego, że po odejściu Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) w 18 sezonie zniknęła kolejna ważna postać, bez której "Przyjaciółki" już nie były takie same! Mowa tu oczywiście o Zuzie, której wątek w ostatnim sezonie został mocno ograniczony. A to dlatego, że w finale poprzedniego sezonu Markiewicz zdecydowała się przyjąć atrakcyjną ofertę pracy w Berlinie, gdzie została dyrektorem generalnym i wspólnie z Błażejem (Mateusz Damięcki) i chłopcami przenieśli się za zachodnią granicę. To spowodowało, że Zuza pojawiała się na ekranie jedynie na początku sezonu na ślubie Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg), jak i pod koniec na czas rozprawy Marty (Laurka Breszka) której oddała swoje miejsce! I fanom ta zmiana bardzo się nie spodobała!

Już w trakcie 21 sezonu "Przyjaciółek" fani dawali produkcji jasny sygnał, że nie podoba im się zastąpienie Zuzy przez Martę! I to nie tylko dlatego, że nie spodobała im się nowa przyjaciółka, ale przede wszystkim przez to, że bez Markiewicz, a zatem jednej z głównych bohaterek, serial nie ma już żadnego sensu. Mimo tego produkcja zapowiedziała, że 22 sezon "Przyjaciółek" powstanie i tak zrobiła, gdyż obecnie trwają właśnie intensywne prace na planie do nowych odcinków, czym pochwalił się oficjalny profil serialu na swoim Instagramie. A przy okazji zapytała swoich fanów, czy czeka na niego tak samo jak oni, ale z pewnością nie takiego odzewu się spodziewała!

- Ty też nie możesz doczekać się nowego sezonu Przyjaciółek?💜 Zapowiada się ciekawie🤫 - zapytała widzów produkcja "Przyjaciółek".

A to dlatego, że fani skrytykowali nie tylko ostatni 21 sezon "Przyjaciółek", ale również i wcześniejsze i zarzucili produkcji nudę! Widzowie otwarcie przyznali, że ostatnie sezony były po prostu słabe i mają nadzieję, że w końcu zacznie się coś dziać!

- Oby ciekawie,bo te poprzednie sezony słabiutkie oj słabiutkie🤦;

- Mogłoby się coś zacząć dziać...Ostatni sezon bardzo nudny był!Wątki bez trzymania w napięciu;

- Jeśli będzie tak nudno jak ostanie dwa sezony to coś słabo to widzę....wątki beznadziejne....;

- Oby ❤️ niestety poprzedni sezon usypiał 😢;

- A to ciekawe bo ten serial to się zrobił flaki z olejem!

Szczególnie, że sami znaleźli rozwiązanie na to, aby "Przyjaciółki" znów mogły zachwycać. I mowa tu oczywiście nie tylko o powrocie Zuzy, ale również i Dorotki, za którą widzowie bardzo tęsknią. Tym bardziej, że to ją chętniej oglądali jako 5 przyjaciółkę niż Martę!

- Niekoniecznie, może jeżeli Zuza wróci, Dorotka też powinna wrócić obie dziewczyny nadawały sens wszystkiemu - zażądali fani.

Koniec 21 sezonu Przyjaciółek. Paweł dowie się o zdradzie Anki. Marta znajdzie test ciążowy!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze