Dorotka wróci do Przyjaciółek? Agnieszka Sienkiewicz zagra nową rolę w serialu Polsatu!

2022-05-18 11:54
Dorotka wróci do Przyjaciółek? Agnieszka Sienkiewicz zagra nową rolę w serialu Polsatu!
Autor: POLSAT Dorotka wróci do Przyjaciółek? Agnieszka Sienkiewicz zagra nową rolę w serialu Polsatu!

Dorotka odeszła z "Przyjaciółek" w 18 sezonie, po tym jak jej bohaterka sprzedała swoje udziały w "Nail Brze" Robertowi (Krzysztof Wieszczek) i wyleciała na Zanzibar za swoim niedoszłym mężem Sławkiem (Kacper Kuszewski)! Dorotka po raz ostatni pojawiła się w 208 odcinku "Przyjaciółek" i od tego czasu słuch o niej zaginął! Żadna z przyjaciółek nawet o niej nie wspomniała, a ukochana Sławka nie wróciła w 19 sezonie, ale teraz Agnieszka Sienkiewicz ogłosiła swój powrót do Polsatu! Sienkiewicz wróci w zupełnie innej roli, w jakiej do tej pory jeszcze nie mieliśmy okazji jej oglądać!

Agnieszka Sienkiewicz zagra w nowym serialu Polsatu!

Agnieszka Sienkiewicz odeszła z "Przyjaciółek" na początku 18 seoznu, a po raz ostatni mogliśmy oglądać ją w 208 odcinku "Przyjaciółek"! Wówczas Dorotka oznajmiła Indze (Małgorzata Socha), że sprzedała swoje udziału w "Nail Barze" Robertowi i postanowiła dołączyć do Sławka, który dostał ciekawą ofertę pracy na Zanzibarze! Inga, Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska) zdążyły jeszcze pożegnać się z Dorotką, ale od tego czasu słuch o niej zaginął! Żadna z przyjaciółek nawet słowem nie wspomniała o Dorotce, a jej bohaterka nie wróciła ani w 18 sezonie "Przyjaciółek" ani nie pojawi się na finale 19 sezonu! Jednak teraz Agnieszka Sienkiewicz ogłosiła swój powrót do Polsatu, gdzie pojawi się w zupełnie innej roli!

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Ojciec Zuzy porwie jej syna w ostatnim 230 odcinku! Co Hubert zrobi Grzesiowi? - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ metamorfozę Agnieszki Sienkiewicz >>>

Tak jak już pisaliśmy Dorotka nie wróci do "Przyjaciółek"! Agnieszka Sienkiewicz odniosła się do tego na swoim Instagramie, jak również zdradziła to w rozmowie z portalem Jastrzabpost.pl, gdzie dodatkowo podała powody swojego odejścia.

- Rzeczywiście, zrezygnowałam z serialu Przyjaciółki. Bardzo proszę widzów o wyrozumiałość. Ja tę rolę gram 10 lat. Poczułam, że nie dam z siebie już więcej tej postaci, że chcę spróbować powalczyć gdzieś o inne rzeczy i skupić się na projektach, które mam w głowie i już niedługo będą zrealizowane. Dać temu przestrzeń, czas. Więc wyjść z butów tej postaci – tłumaczyła wówczas Dorotka z "Przyjaciółek".

Wątek Dorotki w "Przyjaciółkach" wygasł, ale teraz Agnieszka Sienkiewicz wróci do Polsatu, gdzie pojawi się w zupełnie innej roli! Aktorka potwierdziła na swoim Instagramie, że aktualnie pracuje nad nowym projektem, a do "Przyjaciółek" mimo ogromnej chęci fanów, już nie wróci!

- Często piszecie mi, że brakuje Wam Dorotki. Bardzo dziękuje za wszystkie dobre słowa ale czasem trzeba skończyć coś by zrobić miejsce na nowe! - wyjaśniła Agnieszka Sienkiewicz na swoim Instagramie.

Zobacz także: Koniec Przyjaciółek. Patrycja nie przeżyje rozstania z Wiktorem w ostatnim 230 odcinku! Spadnie na nią kolejna tragedia - ZDJĘCIA

Obecnie Agnieszka Sienkiewicz pracuje na planie nowego serialu Polsatu, który już niebawem zadebiutuje na antenie! Dorotka z "Przyjaciółek" zagra w nim jedną z głównych ról, która będzie zupełnie inna niż do tej pory! Aktorka zdradziła, że zagra teraz bardziej dramatyczną postać, czyli taką, na jaką czekała!

- Ten tydzień to dla mnie totalny maraton. Codziennie 12 h na planie ale przyznaje, że stęskniłam się za tym... Po wielu latach grania komedii mogę zagrać postać bardzo dramatyczną i to jest wyzwanie, na które czekałam - pisze na Instagramie Agnieszka Sienkiewicz.

Dorotka z "Przyjaciółek" zmieni się w nowym serialu nie tylko z charakteru, ale i wyglądu! Dla nowej roli aktorka zmieniła kolor włosów i przefarbowała się na blond, do którego stara się przyzwyczaić!

- Dziś zaczęłam prace na planie nowego serialu. Pierwszy raz w blondzie bo i postać inna niż do tej pory…!!! - napisała na Instragramie Dorotka z "Przyjaciółek"!

Póki co Telewizja Polsat nie ujawniła jak będzie nazywał się nowy serial, w którym jedną z głównych ról zagra Agnieszka Sienkiewicz! Na daną chwilę wiemy, że pojawi się w nim plejada gwiazd, gdyż obok popularnej Dorotki z "Przyjaciółek" zagra w nim m.in. Piotr Stramowski, który wcieli się w jej męża. Dorotka z "Przyjaciółek" na swoim Instagramie uchyliła również rąbka tajemnicy odnośnie do tematyki nowego serialu!

- To opowieść o rodzinie. Jest w niej czterech synów, każdy ma swoją historię, a tragedia, jaka ich spotyka zmusi ich do tego, by znów byli bliżej siebie... To opowieść o skrywanych tajemnicach, które wychodzą na jaw, rujnując spokój bohaterów - odpowiedziała na pytanie zniecierpliwionego widza na instagramowym Q&A.

Spójrz również: Przyjaciółki 19, odcinek 229: Zuza popędzi ojca oszusta! Ale Hubert jeszcze ją załatwi - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 229 ZWIASTUN. Zuza popędzi ojca oszusta, ale Hubert jeszcze ją załatwi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze