Dorotka wróci do Przyjaciółek? Agnieszka Sienkiewicz zagra nową rolę w serialu Polsatu!

i

Autor: POLSAT Dorotka wróci do Przyjaciółek? Agnieszka Sienkiewicz zagra nową rolę w serialu Polsatu!

Dorotka wróci do Przyjaciółek? Agnieszka Sienkiewicz zagra nową rolę w serialu Polsatu!

2022-05-18 11:54

Dorotka odeszła z "Przyjaciółek" w 18 sezonie, po tym jak jej bohaterka sprzedała swoje udziały w "Nail Brze" Robertowi (Krzysztof Wieszczek) i wyleciała na Zanzibar za swoim niedoszłym mężem Sławkiem (Kacper Kuszewski)! Dorotka po raz ostatni pojawiła się w 208 odcinku "Przyjaciółek" i od tego czasu słuch o niej zaginął! Żadna z przyjaciółek nawet o niej nie wspomniała, a ukochana Sławka nie wróciła w 19 sezonie, ale teraz Agnieszka Sienkiewicz ogłosiła swój powrót do Polsatu! Sienkiewicz wróci w zupełnie innej roli, w jakiej do tej pory jeszcze nie mieliśmy okazji jej oglądać!

Agnieszka Sienkiewicz zagra w nowym serialu Polsatu!

Agnieszka Sienkiewicz odeszła z "Przyjaciółek" na początku 18 seoznu, a po raz ostatni mogliśmy oglądać ją w 208 odcinku "Przyjaciółek"! Wówczas Dorotka oznajmiła Indze (Małgorzata Socha), że sprzedała swoje udziału w "Nail Barze" Robertowi i postanowiła dołączyć do Sławka, który dostał ciekawą ofertę pracy na Zanzibarze! Inga, Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska) zdążyły jeszcze pożegnać się z Dorotką, ale od tego czasu słuch o niej zaginął! Żadna z przyjaciółek nawet słowem nie wspomniała o Dorotce, a jej bohaterka nie wróciła ani w 18 sezonie "Przyjaciółek" ani nie pojawi się na finale 19 sezonu! Jednak teraz Agnieszka Sienkiewicz ogłosiła swój powrót do Polsatu, gdzie pojawi się w zupełnie innej roli!

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Ojciec Zuzy porwie jej syna w ostatnim 230 odcinku! Co Hubert zrobi Grzesiowi? - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ metamorfozę Agnieszki Sienkiewicz >>>

Tak jak już pisaliśmy Dorotka nie wróci do "Przyjaciółek"! Agnieszka Sienkiewicz odniosła się do tego na swoim Instagramie, jak również zdradziła to w rozmowie z portalem Jastrzabpost.pl, gdzie dodatkowo podała powody swojego odejścia.

- Rzeczywiście, zrezygnowałam z serialu Przyjaciółki. Bardzo proszę widzów o wyrozumiałość. Ja tę rolę gram 10 lat. Poczułam, że nie dam z siebie już więcej tej postaci, że chcę spróbować powalczyć gdzieś o inne rzeczy i skupić się na projektach, które mam w głowie i już niedługo będą zrealizowane. Dać temu przestrzeń, czas. Więc wyjść z butów tej postaci – tłumaczyła wówczas Dorotka z "Przyjaciółek".

Wątek Dorotki w "Przyjaciółkach" wygasł, ale teraz Agnieszka Sienkiewicz wróci do Polsatu, gdzie pojawi się w zupełnie innej roli! Aktorka potwierdziła na swoim Instagramie, że aktualnie pracuje nad nowym projektem, a do "Przyjaciółek" mimo ogromnej chęci fanów, już nie wróci!

- Często piszecie mi, że brakuje Wam Dorotki. Bardzo dziękuje za wszystkie dobre słowa ale czasem trzeba skończyć coś by zrobić miejsce na nowe! - wyjaśniła Agnieszka Sienkiewicz na swoim Instagramie.

Zobacz także: Koniec Przyjaciółek. Patrycja nie przeżyje rozstania z Wiktorem w ostatnim 230 odcinku! Spadnie na nią kolejna tragedia - ZDJĘCIA

Obecnie Agnieszka Sienkiewicz pracuje na planie nowego serialu Polsatu, który już niebawem zadebiutuje na antenie! Dorotka z "Przyjaciółek" zagra w nim jedną z głównych ról, która będzie zupełnie inna niż do tej pory! Aktorka zdradziła, że zagra teraz bardziej dramatyczną postać, czyli taką, na jaką czekała!

- Ten tydzień to dla mnie totalny maraton. Codziennie 12 h na planie ale przyznaje, że stęskniłam się za tym... Po wielu latach grania komedii mogę zagrać postać bardzo dramatyczną i to jest wyzwanie, na które czekałam - pisze na Instagramie Agnieszka Sienkiewicz.

Dorotka z "Przyjaciółek" zmieni się w nowym serialu nie tylko z charakteru, ale i wyglądu! Dla nowej roli aktorka zmieniła kolor włosów i przefarbowała się na blond, do którego stara się przyzwyczaić!

- Dziś zaczęłam prace na planie nowego serialu. Pierwszy raz w blondzie bo i postać inna niż do tej pory…!!! - napisała na Instragramie Dorotka z "Przyjaciółek"!

Póki co Telewizja Polsat nie ujawniła jak będzie nazywał się nowy serial, w którym jedną z głównych ról zagra Agnieszka Sienkiewicz! Na daną chwilę wiemy, że pojawi się w nim plejada gwiazd, gdyż obok popularnej Dorotki z "Przyjaciółek" zagra w nim m.in. Piotr Stramowski, który wcieli się w jej męża. Dorotka z "Przyjaciółek" na swoim Instagramie uchyliła również rąbka tajemnicy odnośnie do tematyki nowego serialu!

- To opowieść o rodzinie. Jest w niej czterech synów, każdy ma swoją historię, a tragedia, jaka ich spotyka zmusi ich do tego, by znów byli bliżej siebie... To opowieść o skrywanych tajemnicach, które wychodzą na jaw, rujnując spokój bohaterów - odpowiedziała na pytanie zniecierpliwionego widza na instagramowym Q&A.

Spójrz również: Przyjaciółki 19, odcinek 229: Zuza popędzi ojca oszusta! Ale Hubert jeszcze ją załatwi - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 229 ZWIASTUN. Zuza popędzi ojca oszusta, ale Hubert jeszcze ją załatwi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze