Pierwsza miłość. Weronika znów w ciąży?! Kacper zauważy brzuszek, który narzeczona zrobi z poduszki - ZWIASTUN

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość. Weronika znów w ciąży?! Kacper zauważy brzuszek, który narzeczona zrobi z poduszki - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Weronika znów w ciąży?! Kacper zauważy brzuszek, który narzeczona zrobi z poduszki - ZWIASTUN

2022-05-04 15:24

Weronika (Dominika Kryszczyńska) z "Pierwsza miłość" znów w ciąży?! Kacper (Damian Kulec) cieszy się na myśl, że zostanie tatą. Wiele przeżył i myśli, że jego życie układa się z ukochaną, dla której zapomniał o Marysi (Aneta Zając), szczególnie że dowiedział się, że kobieta nosi pod sercem jego syna lub córkę. W nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" nie wszystko będzie jednak takie proste. Dominika wie, że straciła ciążę, ale za namową Izabeli (Olga Bończyk) nie powiedziała o tym partnerowi. Matka Kacpra podsunęła pomysł, by kobieta szybko zaszła w kolejną ciążę, by nic się nie wydało.

Weronika w "Pierwsza miłość" znów w ciąży? Kacper zauważy brzuszek ciążowy 

Weronika z "Pierwsza miłość" chciałaby stworzyć z Kacprem dobry i dugi związek, a on cały czas myśli, że niedługo przyjdzie na świat jego pierwsze dziecko. Lekarz przewartościował swoje życie i nie biega już za Marysią, do której ewidentnie poczuł coś więcej, ale ich relacja nie potoczyła się pomyślnie. Izabela nie wyobraża sobie, żeby syn miał inną partnerkę niż Weronika, dlatego robi wszystko, by podjudzać Weronikę do kłamstw i oszustw. 

- Słuchaj, ja dopiero teraz zauważyłem, że już tak delikatnie widać brzuszek. Delikatnie - powie Kacper, a dziewczynie od razu zrzednie mina. Wie dobrze, że robi źle, okłamując ukochanego i nie mówiąc mu o tym, że straciła dziecko i póki co ni jest w ciąży! Sytuacja stanie się o tyle koszmarna, że Weronika zabrnie w kłamstwo jeszcze dalej i zacznie wypychać sobie brzuch! Będzie wkładała pod bluzkę gąbkę, która ma powiększyć jej brzuszek i imitować wygląd tego ciążowego. Widać będzie, że Wernika nie będzie czuła się dobrze z kłamstwem, ale poczuje się tak zagubiona, że sięgnie po najgorsze metody. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Marysia przewidzi śmierć Franki! Znajdzie testament żony Pawła - ZDJĘCIA

W nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" Weronika będzie starała się zajść w ciążę. Kupi testy ciążowe i będzie miała nadzieję, że wynik okaże się pozytywny. Zdaje sobie sprawę, że bardzo źle robi oszukując Kapra, ale sama Izabela podsuwa jej dość radykalne i dziwne metody, by zatrzymać przy sobie ukochanego. Weronika wie, że nie da rady udawać w nieskończoność, a Kacper w końcu dowie się, że coś jest nie tak i zorientuje się w wielkiej manipulacji. Kacper jest oszukiwany niemal z każdej strony, bo przecież matka oznajmiła również, że to Edward (Marek Siudym) jest jego biologicznym ojcem, przez co lekarz i Marysia mieliby być przyrodnim rodzeństwem! Izabela bardzo miesza w życiu mężczyzny, a on nie wie jeszcze o wielu rzeczach, które matka robi za jego plecami. Weronika też dała się wciągnąć w jej gierki i teraz kompletnie nie wie, jak to wszystko odkręcić. Każdy dzień zwłoki działa na jej niekorzyść.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1663: Andrzej nie uwierzy, że Julia jest z nim w ciąży! Testy DNA potwierdzą czy kochanka Budzyńskiego kłamie - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Weronika znów w ciąży? Kacper zauważy brzuszek! Ewelina pobita w więzieniu
Najnowsze