Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Szokująca propozycja Anki. Nie wróci do Polski, a Biały będzie miał tylko jeden wybór - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-21 13:52

Anka (Anna Pentz) w kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" podejmie poważną decyzję o wyprowadzce z Polski. Postanowi na stałe przenieść się do Anglii, gdzie poczuła się jak w domu. Co dalej z jej związkiem z Białym (Igor Paszczyk)? Kamil zacznie domyślać się, że ukochana chce odejść od pomysłu ślubu i wcale nie ma ochoty na taką przyszłość, jaką jakiś czas temu razem planowali. W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach padnie pewna propozycja. Tylko tak Anka i Biały mogliby być razem...

Anka wyprowadzi się z Polski, a ślubu z Kamilem nie będzie w "Pierwszej miłości" po wakacjach 

Anka tak zadomowiła się w Anglii, że postanowi zostać tam na stałe! Zanim nastąpi ostateczna wyprowadzka, dziewczyna zjawi się jednak w Polsce. Wprost oznajmi, że zaproponowano jej przedłużenie kontraktu i przyjęła tę ofertę. Kamil oniemieje, bo przecież planował wspólną przyszłość w Polsce. Jeszcze przed wyjazdem oświadczał się dziewczynie, ale z biegiem czasu zauważy, że jej już aż tak nie zależy na ślubie. 

Nie da się ukryć, że także Biały nie będzie "święty". Kiedy w nowym sezonie "Pierwszej miłości" wraz z Igą (Waleria Gorobets) zaczną świętować sukcesy maturalne, dojdzie między nimi do zbliżenia... Pocałują się jak zakochana para, a przecież chłopak wciąż pozostanie w związku z córką Laury (Katarzyna Maciąg). Przyzna jej się, że ją zdradził, kiedy ta wpadnie z wizytą do Polski?

Anka złoży Kamilowi propozycję nie do orzucenia w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" 

Będzie jednak nadzieja dla Anki i Białego. Kiedy dziewczyna obwieści, że chce wyprowadzić się do Anglii na stałe i przyjęła intratną ofertę, zaproponuje ukochanemu, by ten leciał razem z nią. Powie, że mogą tam tworzyć wspólną przyszłość i w ten sposób uniknęliby rozstania. Biały nie podejdzie do tego pomysłu z ogromem entuzjazmu. Wręcz przeciwnie, zacznie odczuwać duże wahania. Będzie musiał wybierać między życiem, które zna i lubi, a związkiem z Anką. Pozostaje też kwestia pocałunku z Igą oraz fakt, że pewną rolę w tej historii odegra też Julita (Dagmara Bryzek), która po rozstaniu z Filipem (Dominik Smaruj) ma złamane serce.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Najnowsze