Pierwsza miłość po wakacjach. Skazana Ewelina wyjdzie z więzienia?! Stęskniony Bartek tylko na to czekał

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość po wakacjach. Skazana Ewelina wyjdzie z więzienia?! Stęskniony Bartek tylko na to czekał

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Skazana Ewelina wyjdzie z więzienia?! Stęskniony Bartek tylko na to czekał

2022-07-20 14:16

Skazana Ewelina (Magdalena Górska) wyjdzie z więzienia w "Pierwsza miłość" po przerwie wakacyjnej? Na instagramowym profilu serialu pojawiło się wymowne zdjęcie ukochanej Bartka (Rafał Kwietniewski), gdzie pozuje ze zdjęciem narzeczonego. Umęczony wzrok wskazuje na to, że Ewelina naprawdę pragnie być już w domu, a życie za kratami wymęczyło ją wystarczająco. Czy to oznacza, że w "Pierwsza miłość" po przerwie wakacyjnej Ewelina wróci do Bartka i będą mogli zająć się ślubem? Musi być jakieś wyjście z tej sytuacji.

Ewelina wyjdzie z więzienia w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022?

Życie Eweliny za kratami to udręka, a kobieta chciałaby jak najszybciej znaleźć się w domu, w Wadlewie, u boku ukochanego. Jeszcze zanim trafiła za kraty, Miedzianowski zdążył oświadczyć się ukochanej. Zorganizował kolację i w obecności Śmiałka (Paweł Okoński) oraz Romana (Lech Dyblik) poprosił Ewelinę o rękę. Oczywiście został przyjęty, ale to nic nie zmieniło w sytuacji, w której znalazła się kobieta. I tak musiała stawić się w zakładzie karnym, by odbyć wyrok. 

Przypomnijmy, że w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" Ewelina przyznała się do oszustw finansowych i została skazana, przez co starała się ograniczyć kontakt z ojcem, by ten aż tak nie cierpiał. Życie więźniarki szybko zaczęło spędzać jej sen z powiek, a współosadzone zaczaiły się na Ewelinę. Mimo wszystko starała się być twarda. 

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Żona Karola będzie miała dziecko z ochroniarzem Fabianem?! Ewa dopuści się zdrady - WIDEO, ZDJĘCIA

Ewelina i Bartek znów razem w "Pierwsza miłość" po wakacjach?!

Najnowsze zdjęcie na profilu "Pierwsza miłość" na Instagramie wskazuje na to, że kobieta wyjdzie z więzienia! Smutny wzrok i zapozowanie ze zdjęciem Miedzianowskiego sugeruje, że ukochana Barka ma dość więziennej rzeczywistości i chce znaleźć się w bezpiecznym domu.

- Tęsknota… nieprzyjemne uczucie ? nie możemy się doczekać aż Ewelina wyjdzie z więzienia i spotka się z Bartkiem ❤️ Też na to czekacie? - podpisano zdjęcie, a fani nie są jednomyślni. 

- a uważam, że Emilka i Bartek nigdy do siebie nie pasowało. Taki związek na siłę, bo nie było nikogo innego... - sugeruje jedna z obserwatorek, ale związek Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka to już przeszłość. Chociaż długie lata tworzyli cudowną parę, w końcu spotkał ich rozwód. Co ciekawe, to Emilka "popchnęła" byłego męża do oświadczyn. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Najnowsze