Pierwsza miłość po wakacjach 2022. Drugi ślub Bartka i Eweliny! Ucieknie sprzed ołtarza jak 11 lat temu? - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość po wakacjach 2022. Drugi ślub Bartka i Eweliny! Ucieknie sprzed ołtarza jak 11 lat temu? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość po wakacjach 2022. Drugi ślub Bartka i Eweliny! Ucieknie sprzed ołtarza jak 11 lat temu? - ZDJĘCIA

2022-06-13 11:12

Ślub Bartka (Rafał Kwietniewski) i Eweliny (Magdalena Górska) w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022 został już oficjalnie potwierdzony! Choć narzeczona Bartka, która 11 lat temu uciekła mu sprzed ołtarza, w ostatnich odcinkach "Pierwszej miłości" przed przerwą wakacyjną została skazana na więzienie za przekręty finansowe, to wszystko wskazuje na to, że wyjdzie na wolność i zostanie żoną Miedzianowskiego. Produkcja "Pierwszej miłości" już szykuje suknię ślubną dla Eweliny, zapowiada drugi ślub pary, która dostanie kolejną szansę od losu, żeby być razem. Ale nie jest wcale pewne, że Ewelina w ostatniej chwili się nie rozmyśli i znów wystawi Bartka. Poznaj szczegóły!

Czy ślub Eweliny i Bartka w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2022 dojdzie do skutku?

Nowy sezon "Pierwszej miłości" przyniesie wolność Eweliny i ślub z Bartkiem! Rozwód z Dawidem (Marcin Kwaśny), który wpakował ją do więzienia za przekręty finansowe w firmie, nareszcie stanie się faktem. A to wszystko dzięki pomocy więźniarek z celi Eweliny, która ostatnio zwierzała się Maszy z problemów jakie Dawid stwarzał, by opóźnić rozwód. Roma przysłuchała ich rozmowę i nasłała zbirów na męża Eweliny, żeby Dawid raz na zawsze dał spokój swojej żonie. Miłość Bartka w "Pierwszej miłości" pozwoli Ewelinie przetrwać najgorsze chwile za kratkami, gdzie będzie bita i dręczona przez strażniczki więzienne. Aż wreszcie narzeczona Miedzianowskiego wyjdzie na wolność.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2022. Natalka wróci do Mostowiaków z dziewczyną! Po rozwodzie z Frankiem zakocha się w kobiecie

Na oficjalnym profilu "Pierwszej miłości" pojawiła się już zapowiedź drugiego ślubu Eweliny i Bartka, ale wciąż nie wiadomo kiedy miałby on nastąpić. "Nie możemy się doczekać ich ślubu! ? W jakiej sukni widzielibyście Ewelinę? :)" - czytamy, a fani zwracają produkcji serialu uwagę, że z Eweliną nigdy nic nie wiadomo i może wyciąć Bartkowi jeszcze gorszy numer niż 11 lat temu, gdy zostawiła go przed ołtarzem. Nawet jak będzie już wystrojona w suknię ślubną, to może zwiać Bartkowi z kościoła, jeśli nagle pojawi się tam Dawid, który będzie miał na nią kolejnego haka.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem! Przyzna się, że sfałszował wyniki badań DNA - ZWIASTUN

Trudno uwierzyć w to, że nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po przerwie Ewelina po odsiadce za kratkami nagle zmieni się w krystalicznie czystą, niewinną bohaterkę. Zbyt wiele krzywd wyrządziła Bartkowi i swojemu ojcu Romanowi Kłoskowi (Lech Dyblik). Razem z Dawidem opracowała niecny plan, by zdobyć pieniądze na wymarzone mieszkanie we Wrocławiu, pozbawić ojca wszystkiego, co ma! Małżeństwo z Dawidem stało się dla niej pasmem cierpienia i dopiero rozwód zdoła ją od niego uwolnić.

Dla przypomnienia 11 lat temu Ewelina w "Pierwszej miłości" złamała serce Bartkowi, który długo nie mógł przeboleć, że narzeczona zostawiła w dniu ich ślubu. Porzuciła go dla Dawida, z którym wyjechała za granicę i za którego wyszła za mąż. Przez lata Roman Kłosek nie miał żadnych wieści o córce, która zerwała z nim wszelki kontakt. Choć po powrocie Eweliny początkowo nic nie wskazywało na to, że Bartek jej wybaczy i znów się w niej zakocha, to jednak miłość sprzed lat odżyła na nowo.

Koniec Pierwszej miłości. Marysia skończona przez intrygę Michała! Brutalnie pobity Domański umrze?
Najnowsze