Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Oszalała z wściekłości Ewelina dorwie Melisę! Złapie ją i pobije - ZDJĘCIA

2023-08-22 13:10

Szok w "Pierwsza miłość" po wakacjach! Ewelina (Magdalena Górska) przestanie nad sobą panować. Kompletnie zwariuje z zazdrości o Bartka (Rafał Kwietniewski). O dziwo, najbardziej nie oberwie się Emilce (Anna Ilczuk), a Melisie (Aleksandra Szwed)! To właśnie z nią córka Romana (Lech Dyblik) zawrze pewien pakt. Spróbuje urobić byłą pracownicę Emilki do tego, by pomagała jej w zniszczeniu byłej żony Bartka. Wiadomo już, że sytuacja w "Pierwszej miłości" wymknie się spod kontroli, a Ewelina postrada zmysły i napadnie na sojuszniczkę!

Ewelina załatwi Melisę w "Pierwszej miłości" po wakacjach 

Ewelina przejdzie przemianę w nowym odcinkach "Pierwszej miłości". Narzeczona Bartka będzie już wiedziała, że doszło do zbliżenia między nim a Emilką. Wydawało jej się, że po jej powrocie z samotnego pobytu nad morzem wszystko się ułoży. Miedzianowski okazał się niewierny, poszedł do łóżka z byłą żoną, do której wciąż coś czuje. Coraz trudniej przyjdzie mu udawanie, że nie zastanawia się nad rozstaniem z córką Romana, a ona wyczuje podskórnie, że może stracić ukochanego. Żądza zazdrości i zemsty kompletnie ją zawładnie i zacznie popełniać głupie błędy...

Ewelina spróbuje znaleźć sojuszników w zniszczeniu Emilki, więc padnie na Melisę. Co ciekawe, kiedyś podejrzewała ją o romans z narzeczonym, co akurat było bzdurą. Ewelina postanowi wykorzystać fakt, że Melisa nadszarpnęła zaufanie Emilki kiedy pod jej nieobecność w fabryce, sama wdrożyła produkcje kremu. Kobiety wdały się w konflikt, który może posłużyć córce Romana jako karta przetargowa do dalszego działania. 

Ewelina pobije Melisę w "Pierwszej miłości" po wakacjach!

Zachowanie Eweliny wymknie się spod kontroli, bo ogarnięta szałem zemsty, zapomni o wszystkim co najważniejsze. Stanie się zadziorna, mściwa i wredna. W najnowszym zwiastunie serialu "Pierwsza miłość", który można zobaczyć poniżej widać, że córka Romana będzie gonić za sojuszniczką po lesie, a jej wściekła mina zdradzi, że coś będzie naprawdę nie w porządku. 

Mało tego, w jednym z nadchodzących odcinków "Pierwszej miłości" dojdzie do bójki w szopie. Ewelina zaatakuje Melisę, uderzy ją tak, że kobieta upadnie na drzwi. Dopiero wtedy zorientuje się, że przesadziła. Z wrażenia aż zakryje usta ręką. Czy spotkają ją konsekwencje za napaść na Melisę? Jak potoczą się jej dalsze losy w Wadlewie? Na te pytania odpowiedzi padną niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Najnowsze