Pierwsza miłość po wakacjach. Kolejny mężczyzna w życiu Weroniki! Amerykański lekarz przyleci i wyzna sekrety niedoszłej żony Kacpra?

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość po wakacjach. Kolejny mężczyzna w życiu Weroniki! Amerykański lekarz przyleci i wyzna sekrety niedoszłej żony Kacpra?

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Kolejny mężczyzna w życiu Weroniki! Amerykański lekarz przyleci i wyzna sekrety niedoszłej żony Kacpra?

2022-08-24 15:27

Weronika (Dominika Kryszczyńska) uchodziła w "Pierwszej miłości" za ideał. Miła, dobra i opiekuńcza piękność, miała być idealną kandydatką na żonę Kapra (Damian Kulec), a przynajmniej tak wymarzyła to sobie Izabela (Olga Bończyk). W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach okaże się, że Weronika ma więcej tajemnic, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Sekrety wyjdą na jaw już niebawem, kiedy w We-Med pojawi się tajemniczy lekarz, amerykańskiego pochodzenia. Samuel (Gamou Fall) będzie miał sporo do powiedzenia, na temat niedoszłej żony Kacpra.

Nowy lekarz w We-Med pogrąży Weronikę w kolejnych odcinkach "Pierwsza miłość" po wakacjach?

Weronika uchodziła w "Pierwsza miłość" za idealną kandydatkę na żonę i matkę. Tak przynajmniej się wydawało, dopóki kobieta nie dała się zmanipulować Izabeli, która wymyśliła podłą intrygę. Kiedy wydarzyła się tragedia, a Weronika straciła dziecko Kacpra, matka mężczyzny kazała udawać ciążę i szybko zajść w kolejną, żeby poronienie się nie wydało. Izabela bała się, że młody lekarz zerwie z narzeczoną i poleci do Marysi (Aneta Zając), do której od dawna coś czuł. Potem w "Pierwsza miłość" zrobiło się jeszcze goręcej, bo Michał (Wojciech Błach) uparł się, że zniszczy byłą żonę i opłacił sfałszowanie wyników DNA, żeby ona i Kacper myśleli, że są przyrodnim rodzeństwem. Pod koniec sezonu wydarzył się okrutny wypadek, przez który Domański będzie walczył o zdrowie oraz dużą obawę o utratę wzroku. Marysia postanowi na własną rękę zrobić badania, czy faktycznie jest siostrą Kacpra.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Psychopata Mateusz zrobi z Martą co chce! W 3448 odcinku omota przyjaciółkę Emilki jeszcze bardziej - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem

Tajemniczy Samuel namiesza w We-Med w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości"

Sytuacja w życiu Weroniki i sytuacji w We-Med stanie się o tyle zagmatwana, że już niedługo do zespołu dołączy amerykański lekarz. Samuel przyleci do Polski i okaże się, że dobrze zna Weronikę, o której wie dużo nieznanych dotąd faktów. Sam również będzie skrywał kilka sekretów, a kiedy wyjdą na jaw, wszystko się posypie?

Póki co, nie wiadomo jeszcze, jak pojawienie się Samuela wpłynie na losy Kacpra i niedoszłej narzeczonej. Oczywistym jest jednak, że syn Izabeli nigdy nie przestał myśleć o Marysi, która zaś poświęci się dla relacji z Wenerskim (Przemysław Sadowski). On jednak nie zostawi bez opieki Laury (Katarzyna Maciąg), a to wzbudzi pewne kontrowersje.

Przeczytaj też: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze