Pierwsza miłość po wakacjach. Karol i Ewa zamieszani w zabójstwo! Piotrek znajdzie dowód przeciwko Wekslerom - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość po wakacjach. Karol i Ewa zamieszani w zabójstwo! Piotrek znajdzie dowód przeciwko Wekslerom-zdjecia

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Karol i Ewa zamieszani w zabójstwo! Piotrek znajdzie dowód przeciwko Wekslerom - ZDJĘCIA

2022-08-21 17:38

Tajemnicze morderstwo w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach to jeden z mocniejszych wątku nowego sezonu! Sprawa zabójstwa będzie o tyle szokująca, że w zbrodnię będą wplątani Karol (Karol Strasburger) i Ewa (Ewa Gawryluk) Wekslerowie. Prowadzący śledztwo policjant Piotrek w "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej ustali, że bogaty i wpływowy biznesmen, właściciel firmy dewelopersko-budowlanej i jego żona są głównymi podejrzanymi o dokonanie zabójstwa. Kto będzie ofiarą? Czy sprawa ma jakiś związek ze śmiercią Grzegorza (Krzysztof Wrona), zamordowanego męża Laury (Katarzyna Maciąg)? Poznaj szczegóły!

Zabójstwo w "Pierwszej miłości" po wakacjach. Kto wrobi Karola i Ewę Wekslerów?

Zabójstwo Grzegorza w nowym sezonie "Pierwszej miłości" wciąż pozostanie niewyjaśnione, choć Laura nie będzie miała wątpliwości, że jej mąż zginął na budowie, bo naraził się kierownikowi (Tomasz Zaród), gdy stanął w obronie Ukraińca, Wowy. Morderca Grzegorza już w 3442 odcinku "Pierwszej miłości", pierwszym po wakacjach, zooferuje Laurze pewną kwotę w ramach nieoficjalnego odszkodowania. Spróbuje ją przekonać, aby nie rozmawiała z policją w sprawie wypadku Grzegorza, ona jednak nie przystanie na jego warunki. Decyzja Laury skłoni kierownika do podjęcia brutalnych kroków - podpali dom Laury w Zalesiu, gdy będzie tam razem z córką Anną (Anna Pentz).

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta ślepo zakochana w psycholu Mateuszu! Pokaże Emilce jak wygląda Łukasz? - ZDJĘCIA

Wkrótce po pożarze Piotrek i Hubert (Rafał Szałajko) w nowym sezonie "Pierwszej miłości" wznowią śledztwo w sprawie śmierci Grzegorza i zaczną przesłuchania. Na budowie, na której pracował zamordowany mąż Laury, zjawią się agenci BSW, którzy będą zbierać dowody przeciwko skorumpowanemu komendantowi policji i kierownikowi budowy. Dla Piotrka sprawa zabójstwa będzie szansą na upragniony awans w policji!

Pierwsza miłość. Ewa będzie miała dziecko z ochroniarzem Fabianem?! Żona Wekslera o jednym synu już zapomniała

Jak śledztwo Piotrka dotyczące wypadku Grzegorza w nowym sezonie "Pierwszej miłości" będzie powiązane z morderstwem, w które będą zamieszani Karol i Ewa Wekslerowie? Czy chodzi o sprawę śmierci Grzegorza, czy może o inną zbrodnię, do której dojdzie we Wrocławiu, a której wyjaśnianiem zajmie się Piotrek? Czy przełożeni docenią zaangażowanie młodego aspiranta w śledztwo?

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Żona Karola będzie miała dziecko z ochroniarzem Fabianem?! Ewa dopuści się zdrady - WIDEO, ZDJĘCIA

Na razie kulisy tych drastycznych wątków z nowych odcinków "Pierwszej miłości" po wakacjach pozostają tajemnicą. Ale pewne jest, że Piotrek odkryje powiązanie Wekslerów ze zbrodnią i dowody świadczące o winie Karola i jego żony.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze