Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Kalina straci Oskara na zawsze, a były mąż Krystian zabierze jej córkę? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-11 20:19

Problemy Kaliny (Magdalena Wieczorek) i Oskara (Filip Gurłacz) nie skończą się w nowym sezonie "Pierwszej miłości", a zdrada może zniszczyć ich związek! To już pewne, że kryzys u tej pary pogłębi się i na swoją korzyść wykorzysta go sąsiadka Oliwka (Anastazja Małocha), która podrywa Oskara. Jakby tego było mało w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" wróci Krystian (Patryk Pniewski), były mąż Kaliny, ojciec Marlenki! Zabierze jej córkę, a Oskar zostawi Kalinę dla sąsiadki? Sprawdź, co już wiadomo i zobacz ZWIASTUN.

Co będzie z Kaliną i Oskarem w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"?

Zwiastun "Pierwszej miłości" po wakacjach to jednocześnie zapowiedź powrotu Krystiana do życia Kaliny i jej kolejnych kłopotów z Oskarem. W ostatnim odcinku przed przerwą wydawało się, że zakochani najgorsze mają już za sobą, że teraz będą mogli się cieszyć sobą. Nic bardziej mylnego, bo sąsiadka Oliwka, która ma ochotę na Oskara, cały czas będzie blisko. Do tego wróci Krystian, który po kilku latach przypomni sobie o córce i zechce zobaczyć Marlenkę. To może oznaczać tylko jedno - wspólna przyszłość Kaliny i Oskara, którzy chcieli wziąć ślub, zawiśnie na włosku.

Widzowie "Pierwszej miłości" muszą się przygotować na to, że w nowych odcinkach jesienią 2023 Oliwka dalej będzie czarowała Oskara swoją empatią i bezinteresowną troską o niego i córkę Kaliny. Choć między nimi do niczego jeszcze nie doszło, to teraz Oskar będzie miał sporo do ukrycia przed ukochaną, jak ognia będzie unikał poruszania z Kaliną tematu sąsiadki. Pozorny spokój pary zburzy jeszcze powrót Krystiana do Wrocławia.

Powrót Krystiana do "Pierwszej miłości"

Nie dość, że w nowym sezonie "Pierwszej miłości" Kalina będzie się bała, że były mąż odbierze jej córkę, bo intencje Domańskiego co do Marlenki będą niejasne, to jeszcze może stracić na zawsze Oskara. Jeśli narzeczony zdradzi Kalinę z sąsiadką najpewniej nie będzie już czego zbierać z ich związku. Wiele wskazuje na to, że dalsze losy Kaliny rysują się w czarnych barwach.

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze