Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Dominika ukradnie tożsamość Marysi! Żeby zdobyć Emila poda się za siostrę - ZDJĘCIA

2023-08-27 9:10

Dominika (Aneta Zając) ukradnie tożsamość Marysi (Aneta Zając)! W 3641 odcinku serialu "Pierwsza miłość" po przerwie wakacyjnej, do Marysi odezwie się jej szalona siostra bliźniaczka. Nie bez powodu, bo szybko wyjdzie na jaw, że znów ma kłopoty i potrzebuje pomocy. Tym razem, nie spotka się jednak z wielce ciepłym przyjęciem, ale to nie powstrzyma Dominiki. W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" "zła" siostra pozna pewnego mężczyznę, a zawiły ciąg zdarzeń spowoduje, że postanowi podawać się za Marysię! Kiedy Emil (Łukasz Garlicki) zorientuje się, że to nie ta osoba?

Dominika ukradnie tożsamość Marysi w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"

Dominika znów zawita do życia siostry. Pojawi się u niej w 3641 odcinku "Pierwszej miłości" i od razu będzie miała "interes". Okaże się, że rozstała się z pewnym mężczyzną, nie ma pieniędzy i wsparcia. Niestety przeliczy się, że zazwyczaj pomocna i dobra Marysia, tym razem także rzuci się na ratunek. Wręcz przeciwnie, Domańska wystraszy się na całego, że "zła" siostra chce znów namieszać i wplątać ją w poważne problemy. 

Z tego względu, cwana bliźniaczka przeniesie się do Edwarda (Marek Siudym), który też zacznie się obawiać, że powrót córki to same problemy. Właśnie w domu seniora Dominika pozna Emila, który okaże się "agentem do zadań specjalnych". Los sprawi, że mężczyzna pomyli Dominikę z Marysią, a kiedy w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 zawita do We-Med, tylko upewni się w przekonaniu, że ma do czynienia z Marysią. Mało tego, romans tej dwójki zacznie się w dziwnych okolicznościach, bo początkowo Dominika uzna nowego znajomego za gbura. Kobieta nie wyprowadzi go jednak z błędu co do swojej tożsamości i pójdzie w zaparte. Uzna, że dobra reputacja jej siostry pomoże jej odnaleźć się w nowym życiu.

Dominika przyzna się Emilowi, że nie jest osobą, za którą się podaje?

Zdradzamy, że romans Dominiki i Emila będzie się rozwijał. Szybko się okaże, że mężczyzna również ma "swoje za uszami", jest przebiegły i tak samo jak nowa ukochana, skrywa tajemnice. Nie wiadomo jeszcze, czy Emil i Dominika wyznają sobie prawdę o tym, że wcale nie są tymi osobami, za które się podają. Jedno jest pewne, siostra Marysi wreszcie znajdzie kogoś, kto okaże się równie szalony co ona. Może to będzie klucz do ich szczęścia?

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Najnowsze