Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Dominika wreszcie odnajdzie miłość! Podejrzany Emil zawróci jej w głowie - ZDJĘCIA

2023-08-22 11:47

Dominika (Aneta Zając), podejrzana siostra Marysi (Aneta Zając) też się zakocha! W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023, "zła" bliźniaczka poczuje ukłucie w sercu. Mowa o tym dobrym, pozytywnym ukłuciu, które nadejdzie niespodziewanie. Oczywiście, nie obyłoby się bez kłamstw i intryg wokół nowej sympatii Dominiki. Jej nowy wybranek Emil (Łukasz Garlicki) okaże się równie dobry w "te klocki" co ukochana. Jak potoczą się losy dwójki oszustów, którzy zaczną znajomość od kłamstwa, ale wkrótce okaże się, że naprawdę są siebie warci? Zobacz ZDJĘCIA.

Nowa miłość Dominiki. Siostra Marysi zakocha się w Emilu w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość"

Dominika znów zawita do życia Marysi, a to zawsze zwiastuje niemałe zamieszanie. W kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" okaże się, że "zła" bliźniaczka ma już dość ukrywania się i płacenia za błędy przeszłości. Zawita do mieszkania Marysi, gdzie zwierzy się jej, że rozstała się z chłopakiem, nie ma pieniędzy i poprosi o pomoc. Niestety Marysia nie okaże jej wielkiego wsparcia, bo wystraszy się, że bliźniaczka znów coś kombinuje. Chcąc czy nie, Dominika zatrzyma się u ojca, a Edward (Marek Siudym) usłyszy od córki prośbę o wyplątanie się z kłopotów. Dominika poczuje, że chce zacząć nowe życie i wkrótce faktycznie nastąpią u niej spore zmiany. 

W 3643 odcinku "Pierwszej miłości" Edward pozna się z tajemniczym Emilem. Senior spróbuje spełnić żądania Dominiki i wyplątać ją z kłopotów i wyroku, który na niej ciąży. Z tego powodu w ich życiu pojawi się "agent do zadań specjalnych". Początkowo Dominika w ogóle nie polubi Emila, bo mężczyzna wyda się arogancki i mało przyjemny. Pewnym jest, że Emil bardzo zainteresuje się Dominiką, ale cały problem polega na tym, że weźmie ją za jej siostrę, Marysię! 

Dominika i Emil oprą swoją znajomość na kłamstwach i oszustwach

Kiedy Emil w 3644 odcinku "Pierwszej miłości" zajrzy do We-Med, natknie się tam na Dominikę, którą nadal weźmie za Marysię. Bliźniaczka nie wyprostuje tej pomyłki, ale szybko okaże się, że mężczyzna też ma coś na sumieniu... Niemniej jednak, para mocno się do siebie zbliży, pojawią się wspólne wyjścia i pierwsze randki. Z biegiem czasu okaże się, że Dominika i Emil są siebie warci, mają tak samo bujne wyobraźnie i lubią życie na krawędzi. Czy wyjdzie z tego wielka miłość? Kłamstwa nie utrzymają się w nieskończoność...

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Najnowsze

Materiał sponsorowany