Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Bolesna chwila chorej na raka Kingi. Zgoli włosy po chemioterapii - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-25 9:29

Walka Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) z rakiem w nowym sezonie w serialu "Pierwsza miłość" wkroczy w decydującą fazę. Ponieważ chora na nowotwór piersi Kinga nie będzie miała zbyt wiele czasu, błyskawicznie podda się chemioterapii, której skutki okażą się dla niej bardzo bolesne. Niestety już w 3645 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga nie powstrzyma nasilającego się wypadania włosów po chemii! Podejmie więc drastyczną decyzję - zgoli włosy. A kiedy kompletnie łysa Kinga spojrzy na siebie w lustrze zacznie się bać jak Janek (Maciej Mikołajczyk) zareaguje na jej nowy wygląd. Pozostanie jej tylko jedno. Zobacz już teraz te sceny w ZWIASTUNIE "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3645 - piątek, 8.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Choroba Kingi w nowym sezonie "Pierwszej miłości" będzie ciężką próbą nie tylko dla niej, ale także dla jej bliskich z rodziny i przyjaciół. Minęło sporo czasu zanim Kinga powiedziała wszystkim, że ma raka piersi, że diagnozy lekarzy na razie brzmią jak wyrok śmierci, a jedyną nadzieją na wyleczenie jest chemioterapia, a później operacja, podwójna mastektomia! Mimo strachu o życie Kingi, niepewności czy leczenie przyniesie jakieś efekty Janek, synowie Kulczyckiej i Marysia (Aneta Zając) staną na wysokości zadania, żeby ją wspierać podczas tej nierównej, obciążonej wielkim ryzykiem walki z rakiem.

Pierwsze wyzwanie stanie przed Kingą w 3645 odcinku "Pierwszej miłości", gdy dotrze do niej, że włosy po chemioterapii wypadają jej garściami, że w zasadzie już nic nie została z jej dawnej fryzury. To będzie dla niej niełatwy i bolesny czas. W akcie desperacji Kinga postanowi przyspieszyć to nie nieuniknione. Świadoma tego, że i tak będzie łysa, zdecyduje się na zgolenie włosów już teraz. Ale nie zrobi tego sama.

Osłabiona chemioterapią Kinga w 3645 odcinku "Pierwszej miłości" poprosi Marysię, by pomogła jej ogolić głowę, pozbyć się wypadających włosków. A kiedy kompletnie łysa Kinga z trudem rozpozna siebie w lustrze zapyta Marysię, czy włosy odrosną. Na razie, żeby poczuć się lepiej, żeby ukryć efekty agresywnego leczenia Kinga kupi sobie perukę.

Zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości" odsłania sceny jak Janek zareaguje na nowy wygląd Kingi, na jej długie, ciemne włosy, w których będzie wyglądała zupełnie inaczej.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Najnowsze