Pierwsza miłość po wakacjach 2021: Marysia odkryje zaskakującą prawdę o sobie. Nie będzie mogła się z tym pogodzić

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość po wakacjach 2021: Marysia odkryje zaskakującą prawdę o sobie. Nie będzie mogła się z tym pogodzić

Pierwsza miłość po wakacjach 2021: Marysia odkryje zaskakującą prawdę o sobie. Nie będzie mogła się z tym pogodzić

2021-06-07 13:21

Po wakacjach 2021 w "Pierwsza miłość" Marysię (Aneta Zając) czekają zmiany. Miniony sezon nie był dla niej łaskawy. Edward (Marek Siudym) niemal zniszczył jej życie, a Michał (Wojciech Błach) okazał się okrutnym zdrajcą. W poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" Marysia mogła liczyć na wsparcie Dominiki (Aneta Zając), która od zawsze była tą "złą" bliźniaczką. Wszystko może się jednak zmienić, bo Domańska odkryje prawdę o sobie, której dotąd nie zauważała. To przyniesie zmiany w jej życiu. Na lepsze?

Marysia z serialu "Pierwsza miłość" odkryje prawdę o sobie i wreszcie znajdzie szczęście? 

Miniony sezon serialu "Pierwsza miłość" nie oszczędził Marysi. Kobieta poznała swojego biologicznego ojca Edwarda, który wtargnął do jej życia i niemal je zniszczył! Seniorowi chodziło tylko o Julkę (Łucja Kawczak), którą chciał mieć na wyłączność. Wpakował więc Domańską do zakładu psychoatrycznego, gdzie skorumpowani lekarze wcale jej nie oszczędzali. Na wolności pozostawał Michał, który chciał za wszelką cenę pomóc żonie.

Ostatecznie w "Pierwsza miłość" do wypuszczenia Marysi z murów zakładu, przyczyniła się jej siostra Dominika. Zaryzykowała wiele, bo przecież ma już na swoim koncie różne przewinienia i wyroki. Pokazała jednak, że potrafi być lojalna. Nie to co Michał, który zdradził Marysię z Grażyną (Grażyna Wolszczak).

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2462: Słodka zemsta Klary na podłej macosze. Zrówna Irenę z ziemią i nie da o sobie zapomnieć

Dominika w "Pierwsza miłość" sprawiała siostrze wielkie problemy. Jak np. zlecenie porwania Domańskiej przez Igora (Piotr Trojan), bo chciała ją okraść. To jednak nie świadczy, że nie potrafi się opamiętać, bo to dzięki niej Domańska wyszła na wolność z psychiatryka. W nowych odcinkach "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021 Marysia odkryje prawdę o sobie. Zobaczy, że mają z siostrą o wiele więcej cech wspólnych, niż mogłoby się wydawać. Jeśli tylko będą chciały naprawić do końca swoje relacje, na pewno da się umocnić siostrzaną więź. 

Przeczytaj: 

W kolejnych odcinkach "Pierwsza miłość" Marysia nadal będzie walczyła o miłość z Michałem, który zadeklaruje, że chce, by wszystko było jak dawniej. Nie wiadomo jednak, czy jest to w ogóle możliwe. Dominika natomiast nie poprzestanie w wymyślaniu coraz to nowych pomysłów. Po próbach uwodzenia wójta przyjdzie pora na dalsze przygody. Domańska odkryje jednak, że ma naprawdę wiele wspólnego z siostrą, do czego nie chciała się przyznać. Może wyniknie z tego prawdziwa komitywa. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany