Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Mikser skazany za morderstwo! Stanie przed sądem - ZDJĘCIA

2020-06-30 13:44 sz
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Mikser pójdzie siedzieć za morderstwo! Stanie przed sądem - ZDJĘCIA
Autor: ATM GRUPA Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Mikser pójdzie siedzieć za morderstwo! Stanie przed sądem - ZDJĘCIA

Po wakacjach 2020 w serialu "Pierwsza miłość" Mikser (Błażej Michalski) stanie przed sądem za zbrodnię, której nie popełnił! W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" zobaczymy kontynuację wątku zamordowanej prostytutki. W wyniku przebiegłej intrygi to właśnie Mikser został oskarżony o brutalne zabicie młodej dziewczyny. Najnowsze nagrania z planu pokazują fragmenty rozprawy. Niestety, nie wygląda to kolorowo! Sprawdź, co stanie się z Mikserem w serialu "Pierwsza miłość".

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w Polsacie

W ubiegłym sezonie "Pierwszej miłości" Mikser na nowo zakochał się w swojej dawnej sympatii. Okazało się, że Magda (Karolina Sawka) zboczyła ze standardowej drogi zarobku i trudni się jako prostytutka. Najgorszą informacją dla bohatera było jednak to, że dziewczyna nie robi tego dobrowolnie! Madzia znalazła się pod butem bezwzględnych mafiozów. W serialu "Pierwsza miłość" jednak nie powstrzymało to Miksera przed walką o kobietę, którą kocha. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Rewolucja w firmie Karola Wekslera! Tak upodli swoją córkę Sabinę - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niestety, mafiozi w "Pierwszej miłości" szybko zorientowali się, że jakiś łepek kręci się wokół jednej z "ich" dziewczyn. Postanowili dać mu nauczkę! Szczególnie, że Mikser planował ucieczkę z Magdą. Pewnego dnia nasz bohater znalazł już martwą i związaną prostytutkę w swoim mieszkaniu. Natychmiast domyślił się, że jest w ogromnych tarapatach i zostanie posądzony o morderstwo. I faktycznie, tak się stało. W serialu "Pierwsza miłość" Mikser rzucił się do ucieczki, jednak policja szybko wpadła na jego trop. Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie oczekuje na sprawę sądową.

Po wakacjach 2020 odbędzie się rozprawa orzekająca o winie lub niewinności Miksera. Z relacji Miśka Koterskiego zdołaliśmy wyciągnąć fragment dialogu obrończyni bohatera (Katiusza Paliwoda). 

- Mój klient zostawił na miejscu swojej domniemanej zbrodni dokumenty (...). Wdał się w rozmowę z recepcjonistką, która... Czy tak zachowuje się profesjonalista?! - będzie przemawiała do sądu. Na sali będą wszyscy bliscy oskarżonego: Kaśka, Sabina (Urszula Dębska) oraz Błażej (Paweł Krucz).

- Pójdzie siedzieć! - skomentował serialowy Kaśka. Powiedział to żartobliwym tonem, więc jest nadzieja, że Mikser jednak zdoła udowodnić swoją niewinność. Chyba, że scenarzyści mają inne plany. W serialu "Pierwsza miłość" wszystko jest możliwe! Zajrzyj do galerii po zdjęcia z planu.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia odnajdzie biologicznego ojca, który zgwałcił jej matkę Anetę! Kim będzie Edward? - ZDJĘCIA

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze