Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Rewolucja w firmie Karola Wekslera! Tak upodli swoją córkę Sabinę - ZDJĘCIA

2020-06-29 15:03 Ag
 Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Rewolucja w firmie Karola Wekslera! Tak upodli swoją córkę Sabinę - ZDJĘCIA
Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Rewolucja w firmie Karola Wekslera! Tak upodli swoją córkę Sabinę - ZDJĘCIA

W serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 oznacza rewolucyjne zmiany w firmie Karola Wekslera (Karol Strasburger) i w życiu jego jedynej córki Sabiny (Urszula Dębska). Po jej ostatnich wyskokach Weksler straci cierpliwość i zdegraduje ją do posady sprzątaczki! Nie dość, że w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" córka prezesa zostanie upodlona na oczach całej firmy "Weksler Development", to jeszcze Karol swoją prawą ręką zrobi kochanka Sabiny, Oskara (Filip Gurłacz).

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w Polsacie

Na planie "Pierwszej miłości" zaszły istotne zmiany, które widzowie zobaczą w nowych odcinkach po wakacjach 2020. Na razie tajemnicą pozostają losy większości bohaterów, ale co nieco już wiadomo jak dalej potoczy się wątek Karola Wekslera! Biznesmen wróci do pracy w swojej firmie po wylewie, który omal nie skończył się dla niego śmiercią. Przez wiele tygodni sparaliżowany Karol był zdany na łaskę Sabiny, która chciała przejąć władzę w "Weksler Development". Próbowała nawet zabić ojca!

Patrz też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia odnajdzie biologicznego ojca, który zgwałcił jej matkę Anetę! Kim będzie Edward? - ZDJĘCIA

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Sabina dostanie nauczkę za to, co zrobiła Karolowi. Po powrocie do zdrowia i pełni sił Weksler pokaże córce gdzie jest jej miejsce w firmie - zdegraduje ją do roli sprzątaczki! Jakby tego było mało w następnym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020 Sabina będzie musiała patrzeć jak ojciec pomaga w karierze jej kochankowi. Oskar stanie się prawą ręką Karola. Tak jak jego asystentka Kalina i członek zarządu Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski).

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na tym jednak nie koniec zmian w "Pierwszej miłości" od września 2020. Producenci serialu postanowili sprawić aktorom i widzom niespodziankę, a nic tak dobrze nie robi jak zmiana wystroju wnętrz. Wybudowano nowy, stały obiekt przy hali zdjęciowej "Pierwszej miłości" we Wrocławiu. Redakcja "YOLO" została zniszczona, a w jej miejsce powstało nowe biuro firmy Karola Wekslera.

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Kinga i Artur znów razem! Popędzi kochanka Janka?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Karol Weksler (Karol Strasburger)
Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Karol Weksler (Karol Strasburger)
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Karol Weksler (Karol Strasburger), Oskar (Filip Gurłacz)
Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Karol Weksler (Karol Strasburger), Oskar (Filip Gurłacz)
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Sabina (Urszula Dębska)
Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Firma Karola Wekslera
Autor: AKPA/ Telus Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Firma Karola Wekslera

Najnowsze