Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Kinga i Artur znów razem! Popędzi kochanka Janka?

2020-05-29 16:00 sz
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Kinga i Artur znów razem! Popędzi kochanka Janka?
Autor: INSTAGRAM Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Kinga i Artur znów razem! Popędzi kochanka Janka?

Po wakacjach 2020 w serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) i Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) wrócą do siebie? Kulczycka zostawiła męża, kiedy nawiązała romans z Jankiem (Maciej Mikołajczyk). Bohaterka "Pierwszej miłości" postawiła wszystko na jedną kartę i zdecydowała, że chce zawalczyć o swoje szczęście, którego nie otrzymała u boku Artura. Aktorzy serialu "Pierwsza miłość" wrócili na plan i pokazali pierwsze zdjęcie... Czy Kinga wróci do Kulczyckiego? Sprawdź, co się wydarzy.

"Pierwsza miłość" - nowe odcinki po wakacjach 2020 w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" Kinga rozbiła swoją rodzinę. Chociaż to Artur zdradzał ją przez lata, ona zrobiła to raz, a porządnie. Nie było wybaczania, ukrywania kochanka czy robienia podchodów, żeby dzieci przypadkiem o niczym się nie dowiedziały. Kulczycka postanowiła rozpocząć nowe życie u boku ukochanego mężczyzny. Jej synowie w "Pierwszej miłości" bardzo źle to znieśli.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aktorzy wracają na plan w czasie epidemii. Jest jeden haczyk

Aktualnie nagrywane są nowe odcinki serialu i aktorzy oraz aktorki wrócili na plan. Na zdjęciu wstawionym po powrocie do pracy Artur i Kinga pozują razem.

Guess who's back!? 😉😉😉 Pozdrawiamy z planu plenerowego @pierwszamilosc 🥳 Wystartowaliśmy z nowymi odcinkami! Nareszcie! Do zobaczenia przed TV już we wrześniu! Też tak czekaliście na ten moment? - napisał Łukasz Płoszajski.

Czy wspólne sceny sugerują, że po wakacjach 2020 Artur w serialu "Pierwsza miłość" odzyska Kingę? Niekoniecznie. Trzeba pamiętać, że Kulczyccy wciąż razem wychowują dzieci, więc nic dziwnego, że kręcą razem sceny. Jednak znając wyobraźnie scenarzystów "Pierwszej miłości" nie jest wykluczone, że tę dwójkę jeszcze coś połączy...

Nie przegap: Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie! Nie będzie ratunku dla Julki? WIDEO

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze