Pierwsza miłość. Aktorzy wracają na plan w czasie epidemii. Jest jeden haczyk

2020-05-06 11:37 Ag
 Pierwsza miłość. Aktorzy wracają na plan w czasie epidemii. Jest jeden haczyk
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Aktorzy wracają na plan w czasie epidemii. Jest jeden haczyk

"Pierwsza miłość" wróci na antenę Polsatu, bo aktorzy i pozostali członkowie ekipy jeszcze wchodzą znów na plan po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Ze względu na obostrzenia produkcja stanęła, a sezon skończył się w połowie kwietnia. Powrót gwiazd "Pierwszej miłości" nie oznacza jednak zbyt szybkiej emisji kolejnych odcinków. Złe wieści przekazał na swoim Instagramie ekranowy Artur, czyli Łukasz Płoszajski. Kiedy znów widzowie zobaczą nowe odcinki "Pierwszej miłości"?

Kiedy nowe odcinki "Pierwszej miłości" po przerwie?

"Pierwsza miłość" skończyła się w tym sezonie dużo wcześniej niż planowano. Ostatni 3057 odcinek widzowie zobaczyli w Polsacie dokładnie w czwartek, 16.04.2020. Wszystko dlatego, że przez epidemię koronawirusa wstrzymano nagrywanie kolejnych odcinków. Niestety nie wystarczyło ich na tyle, by dokończyć sezon zgodnie z planem, czyli nawet do początku czerwca.

Patrz też: Pierwsza miłość po przerwie. Kinga w seks trójkącie z Arturem i kochankiem Jankiem - ZWIASTUN

Gwiazdy "Pierwszej miłości" właśnie dostały wiadomość, że prace na planie nowych odcinków wystartują jeszcze w maju. Niestety fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość, bo kolejny sezon ruszy w Polsacie dopiero od września 2020. Nie ma szans na emisję "Pierwszej miłości" podczas wakacji.

"Wiem, że niektórzy z Was czekają długo na tę wiadomość więc mogę Wam zdradzić, że jeszcze w tym miesiącu wracamy na plan serialu Pierwsza Miłość i po wakacjach na pewno pojawią się nowe odcinki na antenie Polsat" - napisał na swoim Instagramie Łukasz Płoszajski.

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czy praca na planie "Pierwszej miłości" będzie bezpieczna, skoro w kraju wciąż szaleje koronwirus i zbiera śmiertelne żniwo? Producenci na pewno zadbają o to, żeby aktorzy i pozostali członkowie ekipy mieli maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekujące, żeby pomieszczenia na planie były odkażane. Być może twórcy "Pierwszej miłości" zmienią nieco scenariusze, żeby większość scen była kręcona w plenerze, a nie w zamkniętych pomieszczaniach.

Nie przegap: Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie! Nie będzie ratunku dla Julki? WIDEO

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 5 V (goście: Cimoszewicz, Matczak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.