Pierwsza miłość. Ojciec Marysi umiera! Śmiertelna choroba posunie go do ostateczności

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Ojciec Marysi umiera! Śmiertelna choroba posunie go do ostateczności

Pierwsza miłość. Ojciec Marysi umiera! Śmiertelna choroba posunie go do ostateczności

2022-02-25 11:22

Edward (Marek Siudym) umiera w "Pierwsza miłość"! Ojciec Marysi (Aneta Zając) pojawił się w serialu z przytupem i zburzył spokój kobiety. Okazał się podłym krętaczem, który wepchnął córkę do psychiatryka, zabrał Julkę (Łucja Kawczak) i niszczył psychicznie. W nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" widzów czeka prawdziwy wstrząs, bo okaże się, że Edward cierpi na śmiertelną chorobę! Mało tego, pogodzi się ze śmiercią, nie będzie chciał się leczyć i zacznie żyć chwilą. Przez przekonanie, że umrze, nawywija numerów, a to jeszcze nie koniec.

Edward umiera! Ojciec Marysi zniknie z "Pierwsza miłość" na zawsze?

W najnowszych odcinkach serialu "Pierwsza miłość", w wiosennej ramówce telewizji "Polsat", widzów czeka kilka mocnych zwrotów akcji i niespodzianek. Jak podaje "Świat Seriali" jednym z najmocniejszych uderzeń, będzie choroba biologicznego ojca Marysi, o której dowie się już niebawem. Edward wkroczył do serialu "Pierwsza miłość" nie tak dawno temu, czym zburzył spokój kobiety. Dowiedziała się, że to nie Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski) jej jej tatą, a Edward stopniowo zamieniał, jej życie w piekło. To on jest odpowiedzialny za wsadzenie ją do zakładu psychiatrycznego, gdzie robili z niej chorą. Mężczyzna porwał Julkę i doprowadził do poważnych szkód w życiu córki. 

Niemniej jednak, sytuacja uległa zmianie, Edward w "Pierwsza miłość" zmienił swoje postępowanie. Obecnie dalej ma zacięty charakterek, ale przynajmniej nie niszczy córce życia. Jak się okazuje, senior zna się z Izabelą (Olga Bończyk), matką Kacpra (Damian Kulec) i oboje skrywają swoje sekrety. Marysia dozna wstrząsu, kiedy prawda o ojcu wyjdzie na jaw. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1641: Anita powie Kamilowi o nowym członku ich rodziny! Gryc nie zgodzi się na taką zmianę - ZDJĘCIA

Już niebawem w "Pierwsza miłość" Edward dowie się o swojej śmiertelnej chorobie i dostanie informacje, że szansa na wyzdrowienie jest nikła, albo nawet zerowa. Mężczyzna podejmie śmiałą i dość szokującą decyzję o tym, że nie ma zamiaru się leczyć i nie podejmie próby walki z chorobą. W zbliżających się odcinkach "Pierwsza miłość" poinformuje wszystkich, że godzi się z losem i czeka na śmierć. Nie będzie jednak siedział z założonymi rękoma, a postanowi wykorzystać pozostały czas na zrealizowanie kilku śmiałych pomysłów. Ryzykowne działania wpłyną na życie Marysi, Izabeli i Kacpra, ale czy Edward faktycznie umrze? Tego dowiemy się już niebawem, z odcinków "Pierwsza miłość" w wiosennej ramówce telewizji Polsat. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2586: Rozwód Józka i Julity z szokującym finałem! Ohydny Klemens wyciągnie zdjęcia Sałatki z nową kochanką - ZDJĘCIA

Najnowsze