Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3772: Seweryn uniewinniony! Nie zabił Kazana i wyjdzie na wolność - ZDJĘCIA

2024-02-24 20:54

Seweryn (Mirosław Kropielnicki) wyjdzie na wolność w 3772 odcinku "Pierwszej miłości"! Wreszcie skończy się koszmar więzienia, a ukochany Kazanowej (Elżbieta Romanowska) wróci do domu. Rzekoma śmierć Kazana (Michał Majnicz) zatrzymała niewinnego mężczyznę, którego w dodatku dręczyły niepotrzebne wyrzuty sumienia. W 3722 odcinku "Pierwszej miłości" będzie już po wszystkim, a zachwycony Śmiałek (Paweł Okoński) przywita przyjaciela na wolności. Zobacz ZDJĘCIA z tej pięknej chwili.

"Pierwsza miłość" odcinek 3772 - poniedziałek, 11.03.2024, o godz. 18 w Polsacie

Seweryn wyjdzie na wolność w 3772 odcinku "Barw szczęścia"! Na to czekają wszyscy mieszkańcy Wadlewa, którzy zjednoczyli się w trudnej sytuacji sąsiada. Tajemnicza śmierć Kazana wstrząsnęła społecznością, która zaczęła traktować mężczyznę jak wybawiciela. Nic dziwnego, skoro podły Kazan terroryzował Wadlewo, robił co chciał, zastraszał i stosował przemoc. Seweryn trafił przez niego za kraty za rzekome zabójstwo. Dopiero Andrzejek (Eryk Skonieczny) przejrzy na oczy i zrozumie, że nie może chronić biologicznego ojca w nieskończoność. Przecież Seweryn był od początku niewinny, bo żadnej śmierci w ogóle nie było! 

Dramatyczne wydarzenia w Wadlewie zakończą się wraz z wyjściem Seweryna na wolność w 3722 odcinku "Pierwszej miłości". Właśnie wtedy Śmiałek i Kazanowa przywitają mężczyznę pod więzieniem. Nie ukryją wielkiej radości, zresztą nie ma co się dziwić, skoro od początku wierzyli w jego dobro. Śmiałek udowodni, że może ma czasem szalone pomysły i bywa porywczy, ale jeśli chodzi o bronienie przyjaciół, to jest niezastąpiony!

Seweryn rozpocznie nowe życie na wolności. Z jego sumienia spadną wszelkie wątpliwości. W Wadlewie zapanuje radość z powodu zwycięstwa sprawiedliwości. Z pewnością mężczyzna zapisze się w kartach historii we wsi. 

Zobacz też: Pierwsza miłość, odcinek 3772: Życie Kacpra zagrożone! Zapadnie w śpiączkę po nieudanej operacji Wenerskiego - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Rodzice Marcina uznają syna Emilki i Bartka za ich wnuka! Seweryn zobaczy żywego Kazana
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze