Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3772: Życie Kacpra zagrożone! Zapadnie w śpiączkę po nieudanej operacji Wenerskiego - ZDJĘCIA

2024-02-25 9:11

Dramat w 3772 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! Kacper (Damian Kulec) umrze?! Nowaczyk znajdzie się w bezpośrednim zagrożeniu życia, a Marysia (Aneta Zając) odbierze szokujący telefon. Natychmiast uda się do szpitala, gdzie przewiozą ukochanego. Kacper będzie musiał trafić na stół operacyjny, by w ogóle można było mówić o uratowaniu mu życia. W 3772 odcinku "Pierwszej miłości" to Wenerski (Przemysław Sadowski) podejmie się przeprowadzenia operacji. Niestety z kiepskim skutkiem... Zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3772 - poniedziałek, 11.03.2024, o godz. 18 w Polsacie

Kacper w śmiertelnym niebezpieczeństwie! W 3772 odcinku "Pierwszej miłości" Nowaczyk wyląduje w krytycznym stanie w klinice We-Med! Grażyna (Grażyna Wolszczak) priorytetowo zajmie się ratowaniem młodego lekarza, ale sytuacja będzie naprawdę poważna. Marysia dowie się o śmiertelnym zagrożeniu ukochanego podczas wybierania sukni ślubnej dla Emilki (Anna Ilczuk). Właśnie wtedy odbierze szokujący telefon na temat tego, iż Nowaczyk zostaje przewieziony do kliniki i potrzebuje natychmiastowej operacji. To wstrząśnie Domańską, ale w trudnej sytuacji będzie mogła liczyć na przyjaciółki. Oczywiście zrobi wszystko, byle tylko jakoś pomóc ukochanemu. 

Najważniejszą rolę w ratowaniu życia Kacpra odegra Wenerski. To właście on w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" wykona rywalowi operację. Odsunie prywatne uprzedzenia i stanie przy stole operacyjnym. Niestety tu pojawi się poważny problem, bo Jakub za nic nie będzie chciał się przyznać, że ma spore problemy zdrowotne i w ogóle nie powinien dotykać skalpela. Mimo wszystko podejmie się operacji Kacpra, a w We-Med będzie czekała zestresowana Marysia.

Zdradzamy, że Wenerski nie podoła trudnemu zabiegowi... Kacper nie umrze w 3772 odcinku "Pierwszej miłości", ale przez kilka następnych odcinków będą ważyły się jego losy. Jakub osoboście przekaże byłej ukochanej informację, że operacja nie poszła zupełne tak, jakby sobie tego życzył. Kacper zapadnie w śpiączkę i póki co nie wiadomo nawet, kiedy i czy w ogóle się obudzi! Niestety przed Marysią bardzo trudny okres. Tym bardziej, że cwana babcia Kacpra, Barbara (Ewa Florczak) oskarży Domańską o doprowadzenie wnuka do takiego stanu...

Pierwsza miłość. Rodzice Marcina uznają syna Emilki i Bartka za ich wnuka! Seweryn zobaczy żywego Kazana
Najnowsze