Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3757: Pępkowe Bartka. Zaczną świętować po narodzinach córki z wyjątkowymi gośćmi - ZDJĘCIA

2024-02-09 20:29

W 3757 odcinku serialu "Pierwsza miłość" odbędzie się pępkowe Bartka (Rafał Kwietniewski). Miedzianowski postanowi ochłonąć po trudnych przejściach przy niespodziewanym porodzie Emilki (Anna Ilczuk) w szopie oraz powrocie Eweliny (Magdalena Górska). Do Wadlewa zawitają więc wyjątkowi goście, którzy wraz z Bartkiem uczczą przyjście na świat pierwszej córeczki. W 3757 odcinku "Pierwszej miłości" tylko jedna rzecz sprawi, że Emilka i Bartek nie będą mogli w pełni nacieszyć się rodzicielstwem. Dziecko wciąż pozostanie w szpitalu.

"Pierwsza miłość" odcinek 3757 - poniedziałek 19.02.2024, o godz. 18 w Polsacie

W 3757 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek urządzi pępkowe. Zacznie się świętowanie narodzin pierwszej córeczki, która niestety pozostanie w szpitalu. Po szokującym porodzie w opuszczonej szopie i ponownym pojawieniu się Eweliny, nic nie będzie takie samo. Była narzeczona Miedzianowskiego znów zagrozi jemu i bliskim, a w konsekwencji dziecko Emilki trafi do szpitala. Na szczęście kobiecie nic się nie stanie, opętana Ewelina nie da rady jej skrzywdzić. Z pewnością jednak poród w obskurnej szopie to nie wymarzona miejsce na przyjście na świat pierwszej córki. 

Jak informowaliśmy, córeczka Emilki i Bartka trafi do szpitala, na oddział neonatologii. Tam przejdzie dokładne badania, które wykażą pewne nieprawidłowości. Lekarze uprzedzą świeżo upieczonych rodziców, że muszą pozostawić dziewczynkę pod obserwacją, co może potrwać kilka tygodni. W ten oto sposób malutka nie wróci z mamą i tatą do domu w Wadlewie.

Pępkowe Bartka z wyjątkowymi gośćmi 

Kiedy córka będzie przebywać w szpitalu pod obserwacją specjalistów, Bartek urządzi w Wadlewie Pępkowe. Na miejscu zjawią się oczywiście najlepsi koledzy Miedzianowskiego, bo przecież to właśnie z bliskimi chciałby świętować tak ważne wydarzenie w życiu. Do Wadlewa przyjadą zatem Kacper (Damian Kulec) oraz Artur (Łukasz Płoszajski). Emilka za to nie będzie się nudzić i również umówi się z przyjaciółkami. Kobiety wesprą ją okażą wsparcie. Wygląda na to, że w życiu Emilki i Bartka wreszcie zapanuje względny spokój.

Przeczytaj też: Pierwsza miłość, odcinek 3761: Zmartwychwstanie Kazana. Po śmierci pojawi się pod celą Seweryna - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Zbrodnia w Wadlewie! Seweryn oskarżony o zabójstwo Kazana. Marta zostawi Arka dla Piotrka?
Najnowsze