Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3761: Zmartwychwstanie Kazana. Po śmierci pojawi się pod celą Seweryna - ZDJĘCIA

2024-02-09 13:05

W 3761 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kazan (Michał Majnicz) nagle zmartwychwstanie! Seweryn (Mirosław Kropielnicki) pójdzie siedzieć za zabójstwo byłego męża Kazanowej (Elżbieta Romanowska), a on pokaże się pod więzieniem. Jak zwykle na motorze, z pewną siebie postawą. Seweryn akurat będzie transportowany z zakładu do szpitala, ponieważ oberwie za kratami. Właśnie wtedy w 3761 odcinku "Pierwszej miłości" na własne oczy ujrzy zmarłego Kazana. Jak to w ogóle możliwe? Zobacz ZDJĘCIA!

"Pierwsza miłość" odcinek 3761 - piątek 23.02.2024, o godz. 18 w Polsacie

Kazan zmartwychwstanie w 3761 odcinku "Pierwszej miłości". Największy wróg Wadlewa jednak żyje?! Jak to w ogóle możliwe, iż mężczyzna przeżył i pojawi się pod więzieniem, by zauważył go Seweryn? Otóż, wszystko zacznie się od haniebnego ataku na ukochanego Kazanowej w celi. Jeden z bandytów rzuci się na osadzonego, zacznie go dusić, ale na szczęście służba więzienna przerwie ohydny atak i wezwie karetkę. W ten sposób Seweryn opuści więzienie, a funkcjonariusze wyprowadzą go zza bramy zakładu na wózku inwalidzkim. Kiedy załamany Seweryn rozejrzy się po ulicy, niemal od razu dostrzeże Kazana! 

Zmarły Kazan pojawi się pod więzieniem w 3761 odcinku "Pierwszej miłości"

Seweryn oniemieje w 3761 odcinku "Pierwszej miłości", kiedy to na własne oczy ujrzy zmarłego Kazana. Postrach Wadlewa pokaże się na motorze, ale na twarzy przewiąże sobie biało-czarną chustę. Seweryn nie będzie miał jednak żadnych wątpliwości, kogo widzi w uliczce przy więzieniu. Charakterystyczny motor i postawa Kazana, którą zawsze przyjmował, dadzą mu do myślenia. 

Seweryn szybko poinformuje wszystkich, że na własne oczy widział zmarłego Kazana, ale nikt mu nie uwierzy... Mało tego, w 3762 odcinku "Pierwszej miłości" policja wołowi z wody ciało Kazana i poprosi Kazanową o identyfikację. Kiedy później dojdzie do ponownego postawienia Seweryna przed sądem, dalej nikt nie uwierzy mężczyźnie, że jest niewinny, a Kazan żyje. Dopiero nagłe pojawienie się podczas rozprawy Andrzeja (Eryk Skonieczny) rzuci nowe światło na całą sytuację. 

Zobaczy też: Pierwsza miłość, odcinek 3758: Babcia Kacpra znienawidzi Marysię. Wyrzuci ją z życia wnuka z hukiem? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Zbrodnia w Wadlewie! Seweryn oskarżony o zabójstwo Kazana. Marta zostawi Arka dla Piotrka?
Najnowsze