Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3761: Zabójstwo Seweryna w celi?! Zaatakują go za kratami - ZDJĘCIA

2024-02-09 12:11

Seweryn (Mirosław Kropielnicki) zostanie zamordowany w celi w 3761 odcinku serialu "Pierwsza miłość"? Za kratami dojdzie go groźnych, szokujących wydarzeń. Seweryn nie da rady pogodzić się ze swoim losem, z tym, że zabił Kazana (Michał Majnicz) i wręcz zacznie wariować w odosobnieniu, wśród niebezpiecznych przestępców. W 3761 odcinku "Pierwszej miłości" jeden ze współwięźniów dopuści się czegoś niewybaczalnego i napadnie na Seweryna! Zacznie dusić go poduszką w celi. Mężczyzna zginie na miejscu? Zobacz TO na ZDJĘCIACH.

"Pierwsza miłość" odcinek 3761 - piątek 23.02.2024, o godz. 18 w Polsacie

Seweryn zostanie zamordowany w 3761 odcinku "Pierwszej miłości"? Na ukochanego Kazanowej (Elżbieta Romanowska) czekają straszne, niewyobrażalne wręcz rzeczy. Mężczyzna od początku nie odnajdzie się za kratami, nie da rady pogodzić się z faktem, iż naprawdę doprowadził do śmierci Kazana. Przecież wcale nie chciał go mordować... Klamka zapadnie na sali sądowej, gdzie Seweryn przyzna się do zabójstwa rywala, a potem sprawy potoczą się szybko. Za kratami nastąpi załamanie Seweryna, ogromne wyrzuty sumienia i złość na samego siebie. Do tego dojdzie kwestia podejrzanych współwięźniów, którzy stanowią dla osadzonego realne niebezpieczeństwo. 

Seweryn uduszony w celi w 3761 odcinku "Pierwszej miłości"?

Widzowie przeżyją prawdziwy wstrząs, kiedy w 3761 odcinku "Pierwszej miłości" jeden ze współwięźniów Seweryna zaatakuje go praktycznie bez powodu! Przecież mąż Kazanowej nie będzie wielce wychylał się w szeregach więziennych, raczej stanie się cichy i wystraszony. To nic nie da, bo pewni siebie bandyci uwezmą się na niego jak nigdy, a jeden z nich posunie się nawet do próby uduszenia Seweryna! 

Na szczęście Seweryn nie umrze w 3761 odcinku "Pierwszej miłości", podejrzanemu człowiekowi nie uda się doprowadzić do śmierci rywala, a Sewerynowi zostanie udzielona pomoc. Służba więzienna załatwi transport poszkodowanego do szpitala, by na pewno nic mu się nie stało. Podczas jazdy z więzienia do placówki wydarzy się jednak coś niezwykłego. Seweryn nagle zobaczy Kazana! Ale przecież jak to w ogóle możliwe, skoro poszedł siedzieć za jego zabójstwo? Atak na Seweryna w więzieniu oraz widok Kazana na wolności z pewnością mają drugie dno. 

Pierwsza miłość. Zbrodnia w Wadlewie! Seweryn oskarżony o zabójstwo Kazana. Marta zostawi Arka dla Piotrka?
Najnowsze