Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3758: Babcia Kacpra znienawidzi Marysię. Wyrzuci ją z życia wnuka z hukiem? - ZDJĘCIA

2024-02-09 20:32

W 3758 odcinku serialu "Pierwsza miłość" do Kacpra (Damian Kulec) zawita jego ukochana babcia. Elegancka Barbara (Ewa Florczak) skontroluje poczynania wnuka we Wrocławiu i od razu wyjdzie na jaw, że to kobieta harda i z niezłym charakterkiem. Jeśli ktoś znajdzie się na jej czarnej liście, może spodziewać się dużych kłopotów. Jakie więc będzie zaskoczenie Nowaczyka, kiedy to w 3758 odcinku "Pierwszej miłości" Barbarze bardzo nie spodoba się jego ukochana. Marysia (Aneta Zając) nie przypadnie do gustu seniorce i się zacznie! Zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3758 - wtorek 20.02.2024, o godz. 18 w Polsacie

W 3758 odcinku "Pierwszej miłości" z odwiedzinami do Kacpra przyjedzie jego cwana babcia Barbara. Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie ostry charakterek seniorki. Od razu będzie wiadomo, że Barbara to kobieta z ciętym językiem, zakochana we wnuku i kontrolująca sytuację. Początkowo Nowaczyk bardzo ucieszy się z wizyty ukochanej babci we Wrocławiu, ale nie ma jednak póki co pojęcia, że od tego momentu zaczną się duże kłopoty. Głównie przez fakt, iż młody lekarz chciałby, by wszyscy członkowie jego rodziny zaakceptowali i polubili jego ukochaną. W końcu tak starał się o związek z Marysią, tak długo o nią walczył i właściwie musiał znaleźć się na łożu śmierci po postrzale, żeby wreszcie oboje zrozumieli, że są sobie pisani. Tylko czy na pewno?

Babcia Kacpra znienawidzi Marysię. Pozbędzie się Domańskiej z życia wnuka?

Już w 3758 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw, że Barbara nie tak wyobrażała sobie ukochaną wnuka. Dojdzie bowiem do spotkania seniorki z Marysią, które nie przebiegnie pomyślnie. Domańska nie da rady zdobyć sympatii babci Kacpra, chociaż oczywiście zachowa spokój i spróbuje być miła oraz uprzejma. To na nic, bo Barbara od początku uprze się, iż to na pewno nie jest dobry związek i nie ma prawa bytu. Tylko co dalej, skoro Kacper kocha Marysię?

W 3758 odcinku "Pierwszej miłości" Barbara zacznie swoje intrygi, by pozbyć się Marysi z życia wnuka. Pytanie tylko, jak daleko jest w stanie się posunąć, by wybić mu z głowy Domańską? Widzowie mogą liczyć na prawdziwą dawkę wrażeń ze strony ostrej Barbary. Jej pojawienie się wcale nie jest przypadkowe. 

Zobacz też: Pierwsza miłość, odcinek 3760: Dziecko Emilki i Bartka poważnie chore. Rodzice zmarłego Marcina zamienią ich życie w koszmar - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Zbrodnia w Wadlewie! Seweryn oskarżony o zabójstwo Kazana. Marta zostawi Arka dla Piotrka?
Najnowsze