Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3674: Pierwsze spotkanie Marysi i Kacpra po postrzale. Przeżyje i usłyszy wyznanie miłości? - ZDJĘCIA

2023-09-28 22:13

W 3674 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nastąpi pierwsze spotkanie Marysi (Aneta Zając) i postrzelonego Kacpra (Damian Kulec). Zobaczą się w szpitalu, a podpięty do aparatury Nowaczyk od razu odzyska nieco sił, kiedy zobaczy ukochaną. Trzeba pamiętać, że tuż przed atakiem bandytów i zanim dostał kulkę w pierś, zdążył wyznać Marysi miłość. W 3674 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia z troską spojrzy na mężczyznę i będzie widać, że emocje w niej aż buzują. Czy Marysia i Kacper będą razem?

"Pierwsza miłość" odcinek 3674 - czwartek, 19.10.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3674 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia zobaczy Kacpra pierwszy raz od postrzału w We-Med. Nowaczyk nie będzie w najlepszym stanie po ataku terrorystów na klinikę. Okaże się wielkim bohaterem, bo podczas szturmu bandytów na placówkę, on i Marysia poświęcą swoje życie, by ratować pacjentów. Zrobią wszystko, byle tylko ochronić niewinne osoby, a skutki okażą się straszne... O ile kobieta zostanie uwolniona, przestraszona i skołowana wróci do domu, tak o lekarzu nie można powiedzieć tego samego... Jego bohaterskie czyny nie zostaną nagrodzone. Wręcz przeciwnie, jedna z terrorystek postrzeli go w klatkę piersiową, poleje się krew i to wszystko na oczach sparaliżowanej Marysi! 

Zanim dojdzie do zranienia Kacpra, mężczyzna zdąży wyznać Marysi swoje uczucia. Powie jej, że ją kocha i to da mu siłę do późniejszej walki. Dopiero w 3674 odcinku "Pierwszej miłości" Domańska pójdzie odwiedzić Nowaczyka, bo wcześniej los znów pokrzyżuje jej plany i zajdzie pewna pomyłka, która uniemożliwi szybkie spotkanie z pacjentem. 

Marysia odwzajemni wyznanie miłości w 3674 odcinku "Pierwszej miłości"?

Pierwsze spotkanie Kacpra i Marysi po strzelaninie w We-Med okaże się stresujące dla nich obojga. Nie da się ukryć, że bardzo ucieszą się na swój widok, w końcu wiele razem przeszli, a napad bandytów to nie pierwsza sytuacja, w której okazali sobie wsparcie. Tutaj zaistnieje jednak zagrożenie, że Kacpra może czekać śmierć i już nigdy nie będzie mu dane porozmawiać z ukochaną. Na szczęście wygląda na to, że los zechce inaczej, a Nowaczyk dojdzie do siebie po postrzale. Czy będą z Marysią razem i czy kobieta wreszcie wyzna swoje uczucia? Jedno jest pewne, strzelanina w We-Med uświadomi im, jak bardzo są dla siebie ważni.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Ewelina spowoduje wypadek Bartka. Dominika w ciąży
Najnowsze