Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3672: Śmiałek dowie się o ciąży Emilki. Zrobi sensację w Wadlewie? - ZDJĘCIA

2023-09-28 9:38

W 3672 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Śmiałek (Paweł Okoński) dowie się o ciąży Emilki (Anna Ilczuk)! Skrzętnie skrywana tajemnica jej i Bartka (Rafał Kwietniewski) obiegnie coraz więcej osób. Pierwszy szok Śmiałka zastąpi radość i zastanawianie się, jak zmieni się życie wszystkich, po przyjściu na świat nowego członka rodziny. Córka i Miedzianowski od razu zaznaczą, że mężczyzna ma siedzieć cicho i nie rozpowiadać radosnej nowiny. W 3672 odcinku "Pierwszej miłości" Śmiałek zawiedzie na całej linii? Zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3672 - wtorek, 17.10.2023, o godz. 18 w Polsacie

Śmiałek w 3672 odcinku serialu "Pierwszej miłości" dowie się o ciąży córki! Emilka i Bartek będą mocno ukrywać tę informację od samego początku. Sytuacja z ciążą kobiety będzie dość nietypowa, bo początkowo Emilka zbagatelizuje objawy. Dopiero Marysia (Aneta Zając) namówi ją do badań, które wskażą jednoznacznie, że wkrótce narodzi się nowy członek rodziny. Emilka poinformuje Bartka o ciąży, on aż zakryje usta z wrażenia, będzie w szoku, ale pozytywnym. Od razu ustalą, że lepiej zachować te wieści dla siebie i póki co nie afiszować się we wsi. Pech zechce, że ważną rozmowę zakochanych usłyszy Kulas (Marcin Sztabiński) i chociaż lekarz niemal od razu ostrzeże go, że ma zachować tajemnicę, nie do końca wszystko potoczy się po myśli przyszłych rodziców. Sytuacja wyda się o tyle skomplikowana, że przecież jeszcze przed chwilą Bartek był związany z podłą Eweliną (Magdalena Górska) i to z nią mial brać ślub. Na szczęście w porę okaże się, jak podła potrafi być kobieta. 

Śmiałek rozgada wieści o ciąży Emilki w Wadlewie?

W 3672 odcinku "Pierwszej miłości" Śmiałek wreszcie dowie się, że zostanie dziadkiem! Najpierw dozna szoku, a myśli go wręcz sparaliżują, ale za chwilę przyjdzie wielka radość. Rodzina się powiększy, a mężczyzna będzie miał ochotę każdemu opowiedzieć o radosnych nowinach. Emilka i Bartek przestrzegą Śmiałka, że ma nie gadać po wsi o ciąży córki. Niestety każdy zna Mariana i jego skłonność do szalonych pomysłów oraz gadulstwa. Przyszli rodzice domyślą się, że ich sekret może wkrótce być głównym tematem plotek na wsi. Czy ciąża przebiegnie pomyślnie, a Emilka i Bartek scalą się na zawsze? Zobaczymy niebawem.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Ewelina spowoduje wypadek Bartka. Dominika w ciąży
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze