Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3659: Emilka w ciąży wyzna Bartkowi miłość. Znów będą razem! - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-09-25 22:10

Ciężarna Emilka (Anna Ilczuk) wyzna miłość Bartkowi (Rafał Kwietniewski)! W 3659 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie już żadnych niedomówień, że zakochani do siebie wracają. Chociaż powrót do związku był długi i kręty, rozpoczną nowy etap. Bez Eweliny (Magdalena Górska), która dosłownie zwariowała. Emilka w ciąży poczuje, że to z byłym mężem chce spędzić resztę życia. Dlatego też, w 3659 odcinku "Pierwszej miłości" zdobędzie się na odwagę i wprost wyzna mu uczucie. Zobacz ZWIASTUN.

"Pierwsza miłość" odcinek 3659 - czwartek, 28.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Emilka w 3659 odcinku "Pierwszej miłości" będzie pewna swoich uczuć do Bartka. Mężczyzna wróci ze szpitala do domu i poczuje się o wiele lepiej. Zdobędzie jasność wobec chorych działań Eweliny. Każdy pozna nieudaną próbę zniszczenia Emilki, która w ogóle nie przewidziała, że narzeczona Bartka mogłaby aż tak działać za jej plecami i do tego stopnia pragnąć ją zniszczyć, że nawet porwała Melisę (Aleksandra Szwed)! Dopiero po uwolnieniu dziewczyny wyjdzie na jaw, że została przetrzymywana w szopie, bo Ewelina wściekła się o wycofanie się z planu pozwania córki Śmiałka (Paweł Okoński). 

Na szczęście w 3659 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka będzie miała jasny ogląd sytuacji, zyska pewność, że Bartek na pewno nie wróci do byłej narzeczonej, a ona postanowi wreszcie powiedzieć mu o wynikach badań. Dopiero po wyjściu ze szpitala, Bartek zobaczy papiery od lekarza, które jasno potwierdzą ciążę Emilki! W pierwszym momencie dozna szoku. Nie będzie mógł uwierzyć, że to dzieje się naprawdę! 

- Kocham cię - wyzna córka Śmiałka byłemu mężowi w 3659 odcinku "Pierwszej miłości" i namiętnie pocałuje  ukochanego.

Bartek i Emilka znów razem

Nie ma już wątpliwości, że Emilka i Bartek wrócą do siebie na dobre. W 3659 odcinku "Pierwszej miłości" postanowią zachować dla siebie informację o ciąży kobiety, ale szybko odkryją, że rozmowę podsłuchał Kulas (Marcin Sztabiński). Miedzianowski spróbuje wywrzeć wpływ na seniorze, żeby ten nie rozpowiadał po Wadlewie nowin, ale obaj będą wiedzieli, że mężczyzna nie dotrzyma słowa... Jak potoczą się dalsze losy Emilki i Bartka? Widzowie długo czekali na to, by znów oglądać ich razem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Ewelina spowoduje wypadek Bartka. Dominika w ciąży
Listen on Spreaker.
Najnowsze