Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3666: Marysia i Grażyna w niewoli terrorystów. Nie wyjdą żywo z We-Med? - ZDJĘCIA

2023-09-28 14:47

W 3666 odcinku „Pierwszej miłości” Marysia (Aneta Zając) i Grażyna (Grażyna Wolszczak) staną się zakładniczkami terrorystów. Razem z młodym pacjentem VIP, na którego zapoluje grupa bandytów, będą uwięzione w jednym z gabinetów w We-Med i przetrzymywane. Marysia i Grażyna w ogóle nie spodziewają się takiego obrotu sprawy, a przeciwnicy zagrożą im bronią, żeby za nic nie mogły się ruszyć. W końcu w 3666 odcinku "Pierwszej miłości" akcja w placówce przybierze zaskakujący obrót. Zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3666 - poniedziałek, 9.10.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3666 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia i Grażyna zostaną uwięzione przez terrorystów! Staną się zakładniczkami w We-Med, gdzie dojdzie do ataków. Celem bandytów okaże się młody chłopczyk, który zjawi się w placówce na leczenie. Wraz z wpływowym ojcem będą mogli liczyć na najlepszą obsługę, a Wekslerowa zadba o to, by niczego im nie brakowało. Jednocześnie nikt nie przewidzi, że każdy ruch chłopca śledzi podejrzana grupa, a w najmniej odpowiednim momencie, zaatakuje wejścia do kliniki! Nikt z pacjentów nie dostanie pozwolenia na opuszczenie szpitala. Na oddziale zostanie także chora na nowotwór Kinga (Aleksandra Zienkiewicz).

Marysia i Grażyna znajdą się w pułapce. Terroryści zamkną je w małym gabinecie, wraz z chłopcem, o którego rozegra się śmiertelna walka. Przywódczynią grupy okaże się kobieta, zdolna do wszystkiego i nieustępliwa. To ona każe współtowarzyszom siać nienawiść, strach i w razie potrzeby - strzelać. W beznadziejnej sytuacji znajdzie się również Kacper (Damian Kulec), który zdecydowanie najbardziej oberwie. Wstawi się za chłopcem, postara się ratować pacjentów, a to doprowadzi do postrzału! Dostanie kulkę w klatkę piersiową i nie wiadomo jeszcze, czy przeżyje...

Marysia i Grażyna uwolnią się z pułapki bandytów?

Zdradzamy, że fatalna sytuacja w "Pierwszej miłości" obróci się na korzyść kobiet. Niestety nie ma się z czego cieszyć, bo właśnie na oczach Marysi, przywódczyni grupy postrzeli Kacpra. Potem sytuację opanuje grupa antyterrorystyczna. Tragiczne wydarzenia już na zawsze pozostają w umyśle Domańskiej.... Na szczęście jakiś czas później odwiedzi go w szpitalu po postrzale i będzie widać, że dawne emocje odżywają. Może wydarzenia w We-Med połączą ich na zawsze?

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Ewelina spowoduje wypadek Bartka. Dominika w ciąży
Najnowsze