Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3665: Tajny plan Julki. Zrobi z Michała głupiego, chcąc spędzić noc z kolegą! - ZDJĘCIA

2023-09-18 20:55

Julka (Dąbrówka Kruk) przejdzie samą siebie w 3665 odcinku "Pierwszej miłości". Opiekę nad córką przejmie Michał (Wojciech Błach), bo Marysia (Aneta Zając) znajdzie się w dramatycznych okolicznościach w We-Med. Wcześniej zgodzi się jednak, by córka wyjątkowo została sama na noc. Nie wyczuje w tym nic złego, ale nie domyśli się, że młodziutka Julka ma swój plan. W tajemnicy przed wszystkimi, zaprosi do mieszkania tajemniczego chłopaka. W 3665 odcinku "Pierwszej miłości" Michał zorientuje się, że coś jest nie tak.

"Pierwsza miłość" odcinek 3665 - poniedziałek, 6.10.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3665 odcinku "Pierwszej miłości" Julka zrobi z rodziców głupków. Obmyśli sobie dziwny plan, jak zaprosić do siebie kolegę na noc, ale żeby Marysia i Michał nie zorientowali się, że chłopak przebywa w mieszkaniu. Nadarzy się ku temu okazja. Marysia zapowie córce, że musi udać się na dyżur do szpitala, wyjątkowo w nocy. Dziewczyna uprosi ją, by mogła zostać sama na noc, bez opieki dorosłych. Marysia zaufa dziecku, nie mając za bardzo innego wyjścia, bo przecież nie odwoła pracy. Zgodzi się więc na propozycję dziewczyny, czego potem pożałuje. 

Niestety w We-Med dojdzie do dramatycznych wydarzeń, strzelaniny, w której życie straci Kacper (Damian Kulec). Kiedy Marysia będzie w samym centrum koszmarnych zdarzeń, Michał postanowi niespodziewanie wpaść do córki z wizytą. W 3665 odcinku "Pierwszej miłości" Julka nie będzie spodziewała się ojca w mieszkaniu, do którego zdąży zaprosić pewnego chłopaka...

W 3665 odcinku "Pierwszej miłości" plan Julki się wyda

Michał szybko zorientuje się, że córka oszukała wszystkich. Dowie się, że po nieobecność Marysi chciała zaprosić do siebie kolegę. To bardzo mu się nie spodoba, więc w 3665 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do ostrej wymiany zdań. Plan dziewczyny legnie w gruzach, a do tego w najmniej odpowiednim momencie, do mieszkania zajrzy Wenerski (Przemysław Sadowski). Jakub zauważy, że nastroje panują raczej kiepskie, ale przyłączy się do zdania Domańskiego. Obaj panowie zawiążą sojusz, by wyprowadzić Julkę z błędu, który chciała popełnić. Spróbują przemówić jej do rozsądku. Marysia w tym czasie będzie walczyć o życie w We-Med i nawet nie dowie się, jaki numer wywinęła córka. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Bartek zostawi Ewelinę, a Emilka będzie w ciąży! Dorota się odnajdzie
Listen on Spreaker.
Najnowsze