Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3664: Ostatnia obietnica Marysi przed strzelaniną. Zgodzi się na prośby Julki i gorzko pożałuje - ZDJĘCIA

2023-09-20 8:47

Marysia (Aneta Zając) w 3664 odcinku „Pierwszej miłości” nie przewidzi, że wyjście na nocny dyżur do We-Med zakończy się tragedią. Praca w nocy spowoduje, że Julka (Dąbrowska Kruk) zacznie prosić matkę o pozwolenie na to, by zostać sama w domu, bez opieki dorosłego. Marysia w 3664 odcinku „Pierwszej miłości” przeprowadzi poważną rozmowę z córką i nie będzie miała pojęcia, że już wkrótce zostanie odizolowana od świata przez strzelaninę. Obieca coś córce, ale gorzko tego pożałuje.

"Pierwsza miłość" odcinek 3664 - piątek, 3.10.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3664 odcinku „Pierwszej miłości” Marysia będzie szykować się na nocną zmianę w We-Med. Nic nie wskaże na tragiczne wydarzenia, które wydarzą się w placówce. Domańska zdąży przeprowadzić z nastoletnią Julką poważną rozmowę, gdyż dziewczynka uprze się, że chce zostać sama na noc. Nie powie matce prawdziwego powodu, bo w życiu nie zgodziłaby się na plan dziewczyny. Julka wymyśli sobie, że pod nieobecność matki w mieszkaniu, zaprosi pewnego kolegę. Marysia nie wyczuje manipulacji, więc ostatecznie zgodzi się na nocowanie córki samej. Nie przewidzi konsekwencji zdarzeń. 

Marysia w 3664 odcinku „Pierwszej miłości” faktycznie uda się na nocny dyżur, co zmieni jej życie. Domańska znajdzie się w samym sercu napadu terrorystycznego i strzelaniny. Razem z Kacprem zdecydują się jak najlepiej wykonać swoją pracę i ochronić jak największą ilość pacjentów. Nowaczyk zachowa się jak bohater, spróbuje uratować pewnego chłopca, ale sam zapłaci za dobroduszność życiem. Marysia nie będzie mogła nic zrobić i w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości”, Kacper zginie na jej oczach. 

Po fakcie okaże się, że Julki plan się nie udał. Kłamstwo podziała na Marysię, ale podczas nieobecności kobiety, do mieszkania zawita Michał (Wojciech Błach). To on nakryje córkę na dziwnym zachowaniu i zapobiegnie spotkaniu z chłopakiem w tajemnicy przed matką. Wejdzie w sojusz z Wenerskim (Przemysław Sadowski), który także zjawi się w mieszkaniu Marysi pod jej nieobecność. Zajmą się Julką przez cały okres trwania akcji ratunkowej w We-Med.

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Listen on Spreaker.
Najnowsze