Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3664: Ciąża Emilki wyjdzie na jaw! Całe Wadlewo dowie się, że to Bartek jest ojcem - ZDJĘCIA

2023-09-26 9:07

Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) w 3664 odcinku "Pierwszej miłości" nie zdołają dłużej ukrywać, że będą mieli dziecko i znów zostaną rodzicami! To cud sprawił, że Emilka zaszła w ciążę z bezpłodnym Bartkiem, ale dla własnego dobra i spokoju postanowią nie dzielić się tą radosną nowiną z nikim z Wadlewa. Tajemnica Miedzianowskich o ciąży Emilki w 3664 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw gdy przyszłą mamę dopadną ciąże dolegliwości. Cała wieś dowie się, że para ma romans i spodziewa się dziecka? Poznaj szczegóły.

"Pierwsza miłość" odcinek 3664 - czwartek, 5.10.2023, o godz. 18 w Polsacie

Ciąży Emilki w 3664 odcinku "Pierwszej miłości" nie da się dłużej trzymać w tajemnicy nie tylko przed jej ojcem,Marianem Śmiałkiem (Paweł Okoński), ale także wszystkimi bliskimi osobami z Wadlewa. Początkowo tylko Marysia (Aneta Zając) i Kulas (Marcin Sztabiński) będą wiedzieli, że Emilka spodziewa się dziecka Bartka. Zestresowany Miedzianowski wymusi na nim obietnicę, że nikomu w Wadlewie nie ujawni ich sekretu.

Ale dość szybko przyszli rodzice z "Pierwszej miłości" przestaną wierzyć w szczerość zapewnień Kulasa, że nikomu nie wygada się o ciąży. Mimo wielu obaw Emilka i Bartek będą zdeterminowani, by ciąża jak najdłuższej nie ujrzała światła dziennego. Zakochani w sobie, tak jak kiedyś, skupią się na tym, że stworzyć znów związek, być razem i cieszyć się szczęściem, które zesłał im los. Cały czas będą się jednak pilnować, żeby nie obnosić się ze swoimi uczuciami.

Tajemnica Emilki i Barka o ciąży w 3664 odcinku "Pierwszej miłości" będzie im jednak coraz bardziej dawać się we znaki. Myśl, że mieszkańcy Wadlewa dowiedzą się o ich romansie, o tym, że będą mieli dziecko, stanie się dla nich nie do zniesienia. Zwłaszcza, że ciężarna Emilka nie zapanuje już nad przykrymi dolegliwościami pierwszego trymestru. Jak wiele przyszłym stanie się coraz bardziej wrażliwa na smaki i zapachy, które do tej pory wcale jej nie przeszkadzały.

Właśnie te objawy ciąży zdemaskują sekret Miedzianowskich, który w 3664 odcinku "Pierwszej miłość" odkryją nie tylko Śmiałek, ale także przyjaciółki Emilki z Wadlewa. Radosna wieść rozejdzie się po całej wsi? Dla Emilki i Bartka stanie się jasne, że wszyscy poznają prawdę o nich i dziecku, które urodzi się za kilka miesięcy.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Ewelina spowoduje wypadek Bartka. Dominika w ciąży
Listen on Spreaker.
Najnowsze