Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3660: Dominika w ciąży! Emil poprosi Edwarda o rękę córki

2023-09-11 11:00

Szok w 3660 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! Dominika (Aneta Zając) w ciąży zaskoczy wszystkich. Znajomość z Emilem (Łukasz Garlicki) wejdzie na nowy poziom, a mężczyzna zrozumie, że robi się poważnie. Stanie na wysokości zadania, uzna, że musi zająć się ciężarną, chociaż ich znajomość zbuduje się na kłamstwach. Mimo wszystko, w 3660 odcinku "Pierwszej miłości" odważny Emil pójdzie do Edwarda (Marek Siudym) i poprosi go o rękę córki! Postanowi ożenić się z Dominiką i wspólnie wychować dziecko.

"Pierwsza miłość" odcinek 3660 - czwartek, 28.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Wieści o ciąży Dominiki zaszokują wszystkich! Jak dojdzie do tego, że w 3660 odcinku "Pierwszej miłości" Emil będzie przekonany, że chce poślubić kobietę i razem wychować dziecko? Przecież zła bliźniaczka Marysi (Aneta Zając) zaczęła znajomość z Emilem od kłamstw. Mężczyzna jeszcze sporo czasu będzie żył w przekonaniu, że ma do czynienia z poukładaną Marysią. To oczywista bzdura, a Dominika po raz kolejny wykorzysta wizerunek siostry, ukradnie jej dobre imię i podszyje się za nią!  Przez jakiś czas, sprawa się nie wyda, a "zła" bliźniaczka sprawnie posłuży się manipulacjami. Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy wykorzysta Marysię. 

Co ciekawe, Emil też nie okaże się bez skazy, a w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw, że para ma się ku sobie, oboje zauroczą się, ale to nie wszystko. Kłamstwa i naciąganie faktów powoli zacznie wyglądać na światło dzienne. Potem sytuacja jedynie się skomplikuje, bo Emil dowie się o ciąży ukochanej... Dozna takiego szoku, że zniknie i chwilowo przestanie się odzywać! 

Emil poprosi Edwarda o rękę Dominiki w 3660 odcinku "Pierwszej miłości" 

Emil zreflektuje się, przemyśli wszystko i powróci do Dominiki w 3660 odcinku "Pierwszej miłości". Uzna, że czas na poważne kroki i sformalizowanie związku. Osobiście uda się do Edwarda i poprosi o rękę jego córki! Sama zainteresowana nie wyjdzie z szoku, bo nie takiego obrotu sprawi się spodziewa. Sytuacja z ciążą zaskoczy wszystkich, ale czy informacja o dziecku, w którą uwierzy Emil, naprawdę się potwierdzi? Możliwe, że ciąża Dominiki to jej kolejna gierka i wymysł. Jeśli tak, może stracić ukochanego na zawsze! Wątpliwym jest, że Emil szybko wybaczy siostrze Marysi tyle skomplikowanych kłamstw. Sytuacja wymknie się spod kontroli. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dorota odzyska pamięć? Okrutna Jadwiga wypowie jej prawdziwe imię! Oskar odejdzie od Kaliny
Najnowsze