Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3659: Testament Kingi. Przygotuje bliskich na swoją śmierć - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-25 15:29

W 3659 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) przymierzy się do spisania testamentu. Poczuje, że moment przed operacją usunięcia piersi jest najlepszy, by uporządkować sprawy u notariusza. Bliscy Kingi oczywiście nie zgodzą się na prawne regulowanie spadku, bo będą mocno wierzyć, że do śmierci nie dojdzie, a kobieta wyzdrowieje. Kinga w 3659 odcinku "Pierwszej miłości" uprze się, że musi zabezpieczyć synów. Planowana wizyta u notariusza zakończy się jednak tragicznie.

"Pierwsza miłość" odcinek 3659 - czwartek, 28.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Kinga w 3659 odcinku "Pierwszej miłości" będzie gotowa spisać testament. To nie oznacza, że podda się w walce o zdrowie i wyleczenie nowotworu. Po prostu zadecyduje o prawnym zabezpieczeniu synów, na wypadek swojej śmierci. Poczuje, że musi przygotować bliskich na najgorsze, bo przerazi ją wizja mastektomii i jej skutki. Lekarze doradzą jej operację usunięcia piersi, co przyczyni się do psychicznego wycieńczenia kobiety. 

Janek (Maciej Mikołajczyk) początkowo nie będzie chciał słyszeć o notariuszu, bo przecież nie dopuści do siebie myśli, że ukochana mogłaby odejść na zawsze. Kobieta okaże się nieugięta i wytłumaczy, że chodzi o zabezpieczenie Maćka (Yan Polovnikov) i Tomka (Oskar Wojciechowski) na wypadek gdyby operacja poszła nie tak lub jej stan nagle zrobiłby się krytyczny. Szczególnie zmartwi ją los młodszego z synów. Maciek to jeszcze bardzo młodziutki chłopczyk... 

Kinga zemdleje na oczach bliskich w 3659 odcinku "Pierwszej miłości"

Kinga w 3659 odcinku "Pierwszej miłości" dopnie swego, a na wizycie u notariusza stawią się Janek i Artur (Łukasz Płoszajski). Kulczycki także nie przyjmie do wiadomości, że była partnerka mogłaby odejść na zawsze. Każdy uszanuje jej wolę i skoro postanowi prawnie podzielić majątek, tak właśnie zrobią. Niestety dojdzie do tragicznej sytuacji, bo Kinga nagle zemdleje! Kobieta straci przytomność na oczach bliskich, a potem zostanie przetransportowana do szpitala. Na miejscu okaże się, że musi zostać w placówce aż do momentu operacji. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Ewelina spowoduje wypadek Bartka. Dominika w ciąży
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze