Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3659: Dominika ogłosi ciążę. Powie Emilowi, że zostanie tatą - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-09-25 13:14

W 3659 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika (Aneta Zając) ogłosi ciążę! Siostra Marysi (Aneta Zając) wyzna Emilowi (Łukasz Garlicki), że zostanie ojcem. Mężczyzna nie ukryje ogromnego szoku, a jego reakcja nie bardzo spodoba się Dominice. Najpierw mężczyzna w ogóle przestanie się odzywać, a potem zrobi coś, co zmrozi ciężarną! W 3659 odcinku "Pierwszej miłości" bliźniaczka Marysi pójdzie w zaparte, że spodziewa się dziecka, ale nie wyzna szczerze, dlaczego tak nagle postanowiła zmieniać swoje życie... Zobacz ZWIASTUN.

"Pierwsza miłość" odcinek 3659 - czwartek, 28.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Dominika z serialu "Pierwsza miłość" będzie w ciąży! "Zła" bliźniaczka Marysi wiele w życiu przeszła, do teraz musi ukrywać się przed światem, bo przecież władze posłały za nią list gończy. Dlatego też, Dominika nie może zacząć normalnego życia, bojąc się trafienia za kraty. Jej przewinienia z przeszłości sporo kosztują, a Marysia i Edward (Marek Siudym), mimo lekkomyślności i szaleństwa kobiety, starają się chronić ją przed więzieniem. Oboje nie są jednak wielce zadowoleni, że ta znów zjawiła się w ich życiu. 

W 3659 odcinku "Pierwszej miłości" Dominika oznajmi Emilowi, że jest w ciąży. Mężczyzna dozna szoku, bo przecież zna kobietę od niedawna, a mało tego, ich relacja zaczęła się od podłych kłamstw i manipulacji. Oboje nie byli szczerzy, a Dominika nie miała większych skrupułów, by podawać się za dobrą i poukładaną Marysię i ukraść jej tożsamość. Niebawem sytuacja nabierze tempa, bo Dominika obwieści Emilowi, że zostanie tatą. 

- Zostaniesz tatusiem - rzuci do Emila w niezbyt romantycznych okolicznościach i raczej z przekąsem, a nie wielką radością. 

Emil spanikuje na wieść o ciąży Dominiki 

Niestety Emil przestanie odzywać się do Dominiki po dowiedzeniu się o ciąży. To jednak nie koniec ich historii, bo już w 3660 odcinku "Pierwszej miłości" zjawi się w jej życiu ponownie i powie, że weźmie odpowiedzialność za dziecko. Mało tego, pójdzie do Edwarda, prosić seniora o rękę ukochanej. Dominika będzie w wielkim szoku, bo w ogóle nie spodziewa się takich planów. Co więcej, wcale nie chodzi jej o ślub i tworzenie szczęśliwej rodzinki. Ciąża siostry Marysi ma swoje drugie dno... Wkrótce wyjdzie na jaw, co tak naprawdę kombinuje Dominika. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Ewelina spowoduje wypadek Bartka. Dominika w ciąży
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze