Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3657: Powrót Anki w dramatycznych okolicznościach. Skłóci się nie tylko z Białym - ZDJĘCIA

2023-09-12 8:53

Anka (Anna Pentz) wróci do Białego (Igor Paszczyk) w 3657 odcinku "Pierwszej miłości". Przyleci z Anglii, gdzie zaczęła układać sobie życie, a Kamil stał się bardzo zazdrosny o jej ciągłą nieobecność. Para siądzie do poważnych rozmów, między innymi o ślubie... Przecież przygotowania powinny ruszyć pełną parą, a nic w tej kwestii się nie dzieje. W 3657 odcinku "Pierwszej miłości" Anka i Biały się nie dogadają, ale nie to okaże się najgorsze. Powrót Anki zaostrzy konflikty i dostanie się nie tylko narzeczonemu.

"Pierwsza miłość" odcinek 3657 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Anka przyjedzie do Wrocławia w 3657 odcinku "Pierwszej miłości". Będzie już wiadomo, że jej związek z Białym to nie to samo co przed przeprowadzką do Londynu. Córka Laury (Katarzyna Maciąg) bardzo zadomowiła się w Anglii i co więcej, postanowi zostać za granicą na stałe! Między innymi po to przyleci do Polski, by osobiście siąść do rozmowy z ukochanym. Niestety nie bardzo uprzedzi o fakcie odwiedzin we Wrocławiu, a sytuacja stanie się żenująca. Kamil posunie się bowiem za daleko i pocałuje Igę (Waleria Gorobets). Po napisaniu matury, Biały zapomni o narzeczonej i rzuci się w ramiona pięknej córki Biernackiego (Krystian Wieczorek).

Anka nie domyśli się, że doszło do zdrady, ale i tak poczuje się w obowiązku poinformować Kamila o tym, że chce na stałe zostać w Londynie, a on mógłby przeprowadzić się razem z nią. To w sumie jedyna szansa, by kontynuowali związek. Białego mocno zaszokuje propozycja dziewczyny, a plany ślubne zostaną odłożone. Oboje zaczną rozumieć, że do ceremonii w ogóle może nie dojść! 

Anka skłóci się nie tylko z Białym w 3657 odcinku "Pierwszej miłości" 

Nieporozumienia między córką Laury a Kamilem zaczną narastać, a bojowe nastawienie dziewczyny będzie przeszkadzało w postanowieniu, co dalej. To dopiero początek, bo w 3657 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie także do starcia Anki z matką. Studentka absolutnie nie zgodzi się z faktem, że Adam otrzymał od Laury kolejną szansę. Artystka poinformuje córkę, że Biernacki się zagubił, źle potraktował Igę, ale przecież wszystko da się odkręcić, a ukochany się zmieni. Anka wścieknie się na matkę, że wierzy w słowa mężczyzny i nie wywróży im świetlanej przyszłości. Nie zachwyci się faktem, że Laura chce budować przyszłość akurat z Biernackim. Pojawienie się Anki w Polsce wzbudzi sporo afer. Co się stanie, kiedy pozna prawdę o pocałunkach Igi ze swoim narzeczonym? To może być cios nie do pokonania. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dorota odzyska pamięć? Okrutna Jadwiga wypowie jej prawdziwe imię! Oskar odejdzie od Kaliny
Listen on Spreaker.
Najnowsze