Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3652: Nagranie Artura o zaginionej Dorocie przełomem w poszukiwaniach! Córka Tosia rozpozna ją w parku - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-09-18 17:34

W 3652 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) odnajdzie zaginioną Dorotę (Magdalena Wróbel)! Nagranie o ukochanej, które Kulczycki wrzuci do internetu w nadziei, że pomoże w poszukiwaniach okaże się przełomem. Poruszy wiele osób, nawet okrutną emerytkę Jadwigę (Małgorzata Matuszewska-Knothe), która uwięziła cierpiącą na amnezję Dorotę i wmówiła jej, że nazywa się Daria. Ale najbardziej wyczekiwany moment nastąpi kiedy w 3652 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota przyjedzie do Wrocławia, pójdzie na spacer do parku i tam rozpozna ją córka Tosia. Dla Artura to będzie szok! Zobacz już teraz te sceny w ZWIASTUNIE.

Pierwsza miłość, odcinek 3652 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Dorota i Artur w 3652 odcinku "Pierwszej miłości" spotkają się w parku we Wrocławiu, gdzie Kulczycki będzie z Tosią na spacerze tuż po tym jak opublikuje w internecie przejmujące nagranie o poszukiwaniu zaginionej Doroty z wyznaniem, że kocha ją i czeka na jej powrót. Od zniknięcia Doroty minie już wiele miesięcy, ale Artur nie straci nadziei, że odnajdzie ukochaną, że jego córeczka odzyska matkę.

Przyjaciele cały czas w 3652 odcinku "Pierwszej miłości" będą wspierać tęskniącego Artura, którego filmik wrzucony do sieci poruszy wiele osób. Także Jadwiga, emerytka z Warszawy, która znalazła cierpiącą na amnezję Dorotę, przyjęła ją pod swój dach, ale szybko urządziła jej więzienie we własnym domu, nie zapanuje nad emocjami. Wpatrując się w ogłoszenie o zaginionej Dorocie Marskiej z jej ust padną wreszcie słowa, że Daria to właśnie ona! Nie zdoła jej dłużej przy sobie zatrzymać.

A kiedy Artur w 3652 odcinku "Pierwszej miłości" zabierze Tosię do parku, niespodziewanie pojawi się tam także Dorota. Żeby odzyskać wspomnienia, które wracały do Darii podczas wizyty we Wrocławiu, ukochana Artura postanowi w tajemnicy przed „ciotką” Jadwigą uciec z Warszawy. Pojedzie tam razem ze sklepikarzem Leszkiem (Bartłomiej Magdziarz)). Swoje kroki Dorota skieruje do parku, gdzie Tosia od razu wypatrzy z oddali swoją mamę.

Córka Artura i Doroty w 3652 odcinku "Pierwszej miłości" zawoła ją, a Kulczycki stanie jak wryty gdy cała i zdrowa partnerka nagle do niego podejdzie i weźmie ich dziecko w ramiona.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Bartek zostawi Ewelinę, a Emilka będzie w ciąży! Dorota się odnajdzie
Najnowsze