Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3648: Artur dowie się od Kaliny, że Dorota żyje i ma innego! Daria nie uwolni się od okrutnej Jadwigi - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-12 13:57

W 3648 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kalina (Magdalena Wieczorek) przekaże Arturowi, że widziała Dorotę (Magdalena Wróbel) na koncercie, że matka Tosi jest we Wrocławiu, ale ma już innego faceta! To będzie potężny cios dla Artura, który zacznie podejrzewać, że Dorota wcale nie chce zostać odnaleziona, zaczęła już nowe życie. Amnezję Doroty w 3648 odcinku "Pierwszej miłości" dalej będzie wykorzystywała okrutna Jadwiga (Małgorzata Matuszewska-Knothe), która wmówiła jej, że nazywa się Daria i uwięziła w swoim mieszkaniu. Żeby Dorota od niej nie uciekła, upiorna emerytka posunie się do kolejnej podłości. Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" i przekonaj się co zrobi Jadwiga.

"Pierwsza miłość" odcinek 3648 - środa, 13.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Spotkanie Doroty z Kaliną na koncercie w 3648 odcinku "Pierwszej miłości" będzie miało ciąg dalszy! Mimo, że po utracie pamięci Dorota myśli, że nazywa się Daria, że Jadwiga to jej ciotka, z którą mieszka we Wrocławiu, to na dźwięk imienia "Dorota" pojawią się kolejne przebłyski z jej dawnego życia, przed wypadkiem i amnezją. Przejęta Kalina od razu zawiadomi Artura, widziała Dorotę żywą i w dodatku szczęśliwą z tajemniczym mężczyzną. Nie potrafi jednak wyjaśnić tego, że Dorota wydawała się jej nie poznawać, jakby była zupełnie kimś innym.

Dla Artura w 3648 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się jasne, że to może być przełom w poszukiwaniach zaginionej Doroty, matki jego córeczki Tosi. Ale policjant Hubert Rafał Szałajko zasugeruje Kulczyckiemu, że Dorota być może wcale nie chce zostać odnaleziona. Że jej zaginięcie było zwykłą ucieczką od niego i ich córki. Arturowi trudno będzie uwierzyć w to, że Dorota mogła być zdolna do czegoś tak potwornego.

Z kolei Daria po powrocie z koncertu do Warszawy w 3648 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie potrafiła zrozumieć co zaszło we Wrocławiu, dlaczego nieznajoma kobieta nazwała ją innym imieniem, zachowywała się tak, jakby wiedziała o niej znacznie więcej. Przebiegła Jadwiga nadal wciąż sprytnie będzie manipulowała uczuciami zagubionej Doroty, ciesząc się z tego, że Daria mimo wszystko do niej wróciła.

Upiorna emerytka, która uwięziła Dorotę, żeby w 3648 odcinku "Pierwszej miłości" powstrzymać Darię przed kolejnym wyjazdem uda przed nią, że nagle pogorszył się jej stan zdrowia i wymaga jeszcze więcej opieki. Zwiastun "Pierwszej miłości" ujawnił już sceny jak Jadwiga uderzy Dorotę gdy ta spróbuje jej się przeciwstawić.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dorota odzyska pamięć? Okrutna Jadwiga wypowie jej prawdziwe imię! Oskar odejdzie od Kaliny
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze