Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3639: Marysia przejrzy na oczy! Podsłucha kłótnię Wenerskiego z Adamem i wszystko stanie się jasne - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-06-14 9:38

W 3639 odcinku serialu "Pierwsza miłość" do Marysi (Aneta Zając) dotrze dlaczego Jakub Wenerski (Przemysław Sadowski) wciąż wtrąca się do życia dawnego przyjaciela, Adama Biernackiego (Krystian Wieczorek), który spotyka się z Laurą (Katarzyna Maciąg)? Ukochany Marysi wiele razy zapewniał ją, że do Laury nic nie czuje, ale zachowanie Wenerskiego zupełnie temu przeczy. Także Adam w 3639 odcinku "Pierwszej miłości" będzie pewny, że Jakub dał Idze (Waleria Gorobets) pieniądze na testy DNA, żeby rozdzielić go z Laurą. Kłótnia, której Marysia będzie świadkiem zakończy jej związek z Wenerskim? Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3639 - wtorek, 13.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Awantura, która w 3639 odcinku "Pierwszej miłości" rozegra się między Wenerskim i Adamem przy Marysi pomoże jej wreszcie przejrzeć na oczy, dostrzec, że Jakub ingeruje w życie dawnego kolegi, bo nie chce, żeby ten był nadal z Laurą! Biernacki przestanie nad sobą panować kiedy wkroczy do mieszkania Marysi i rzuci się na Wenerskiego z żądaniem, żeby przestał mieszać się w jego sprawy. Stanie się dla niego jasne, że dzięki pieniądzom od Jakuba Iga opłaciła badania genetyczne, testy DNA, które potwierdziły, że jest jego córką.

Jednak Kuba w 3639 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie miał sobie nic do zarzucenia. Na swoją obronę wyjaśni, że chciał pomóc Idze odkryć kto tak naprawdę jest jej ojcem, a Biernacki nie może dłużej wypierać się córki i układać sobie życia z Laurą, bo krzywdzi je obie. Adam będzie jednak pewny,ze Wenerskiemu wcale nie chodzi o Igę, ale o Laurę. Od dłuższego czasu Jakub nie może znieść, że kobieta, którą darzy uczuciem jest właśnie z nim.  - Chyba nie ze mną, tylko z nią powinieneś porozmawiać... - powie Wenerski, żeby w 3639 odcinku "Pierwszej miłości" nie wzbudzać podejrzeń Marysi co do niego i Laury.

Z kolei Marysia, która w 3639 odcinku "Pierwszej miłości" będzie podsłuchiwała kłótnię Wenerskiego z Adamem, początkowo nie zrozumie dlaczego Jakubowi tak zależy, żeby Biernacki wziął odpowiedzialność za Igę. Jako biologiczny ojciec wyparł się jej jeszcze przed urodzeniem, a teraz Iga jest już przecież dorosłą kobietą. Naiwność Marysi, zaufanie, którym darzy Jakuba nie pozwoli jej trafnie ocenić motywów jego działania wobec Adama, jego córki i Laury... Niestety do Marysi nie dotrze, że wypierana miłość Jakuba do Laury popycha go do takich działań.

W finale 3639 odcinka "Pierwszej miłości" związek Laury i Adam zakończy się trzaśnięciem drzwiami. Bierancki przeprosi Laurę, że nie powiedział jej o córce, ale na wyjaśnienia będzie już za późno.

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Listen on Spreaker.
Najnowsze