Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3638: Skandal wokół Adama! Wenerski ostatecznie pogrąży Biernackiego wynikami testów DNA - ZDJĘCIA,ZWIASTUN

2023-06-10 10:31

W 3638 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Adam Biernacki (Krystian Wieczorek) już nie będzie mógł się wypierać, że jest biologicznym ojcem Igi (Waleria Gorobets). Jakub Wenerski (Przemysław Sadowski) postara się o to, żeby pogrążyć Adama w oczach Laury (Katarzyna Maciąg), o którą skrycie z nim rywalizuje! Pełna wątpliwości Laura zbierze się na odwagę i zapyta Adama wprost o córkę. Tymczasem w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" Wenerski przekaże Idze niezbite dowody potwierdzone testami DNA, że to Biernacki jest jej ojcem. To dopiero początek skandalu! Zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3638 - poniedziałek, 12.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Dopiero w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" wyjaśni się czy Adam Biernacki to rzeczywiście biologiczny ojciec Igi! Zarówno ona, jak i jej ciotka Edyta (Jolanta Niedźwiecka) nie miały co do tego żadnych wątpliwości. A jednak Adam, z którym wiele lat temu matka Igi miała krótki romans, wyrzekł się córki. Jakby tego było mało zaczął grozić Idze, że jeśli nie znajdzie sobie innego tatusia, gorzko tego pożałuje. Nieoczekiwanie z pomocą młodej salowej z klinki Grażyny (Grażyna Wolszczak), która spotykała się z Filipem (Dominik Smaruj), przyszedł ojciec chłopaka. Oczywiście Wenerski miał w tym ukryty cel! Chciał, żeby Adam zostawił w spokoju Laurę. Chociaż Jakub związał się z Marysią (Aneta Zając), to o Laurze nie może zapomnieć.

Jakub w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" będzie miał już wyniki testów DNA, które potwierdzą, że Iga jest córką Adama. Przekaże dziewczynie niezbite dowody na to, że Biernacki jest jej ojcem, doskonale o tym wie, ale w bezczelny sposób próbuje kłamstwami wymigać się od odpowiedzialności. Przed laty zmuszał matkę Igi do aborcji, więc nic dziwnego, że nie chce znać dorosłej córki!

Przyszłość Laury i Adama w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" stanie pod wielkim znakiem zapytania. Ponieważ Biernacki jak ognia będzie unikał wyjaśnienia Laurze co łączy z Igą i z jej matką, kobietę ogarną coraz większe wątpliwości czy powinna jeszcze bardziej angażować się z związek z lekarzem. By upewnić się czy niepochlebne plotki o Adamie są prawdą, Laura zbierze się na odwagę i zdecyduje się na szczerą rozmowę, by wreszcie Biernacki wyłożył karty na stół. On jednak wciąż będzie brnął w zaparte.

Jeszcze większy skandal w "Pierwszej miłości" wybuchnie gdy Adam zarzuci Wenerskiemu, że miesza się w nie swoje sprawy, bo chodzi mu tylko i wyłącznie o Laurę!

Koniec Pierwszej miłości. Dramatyczny finał poszukiwań Magdy! Bartek wybierze Ewelinę, a Laura popędzi Adama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze