Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3636: Desperacka ucieczka Magdy z kliniki! Kacper będzie miał siostrę Kaliny na sumieniu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-06-06 13:59

W 3636 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kacper (Damian Kulec) z przerażeniem odkryje ucieczkę Magdy (Anna Głosek) z oddziału psychiatrii dziecięcej kliniki Grażyny Weksler (Grażyna Wolszczak). Siostra Kaliny (Magdalena Wieczorek), która od miesięcy zmaga się z problemami psychicznymi, zdecyduje się na ten desperacki krok namówiona przez ukochanego Kornela (Kajetan Styczeń). Gdy ojciec Kaliny i Magdy, Leon (Wojciech Dziduch) dowie się o zniknięciu młodszej córki w 3636 odcinku "Pierwszej miłości" w klinice rozpęta się afera! Od razu rozpoczną się poszukiwania, ale życie Magdy znajdzie się w niebezpieczeństwie. Bo Kornel będzie chciał zrobić coś strasznego! Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" i poznaj szczegóły.

"Pierwsza miłość" odcinek 3636 - środa, 7.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Co się stanie z Magdą w 3636 odcinku "Pierwszej miłości"? Blady strach padnie na Kacpra, który jako pierwszy zorientuje się, że ani Magdy, ani Kornela nie ma na oddziale psychiatrii dziecięcej. To nie będzie pierwsza ucieczka nastoletnich pacjentów z kliniki Grażyny Weksler, ale tym razem sytuacja będzie naprawdę niebezpieczna. Kacper nigdzie nie będzie mógł znaleźć Magdy i potwierdzą się jego podejrzenia, że dziewczyna już wcześniej zaplanowała ucieczkę, że najpewniej popchnął ją do tego Kornel. Nowaczyk nie zdoła ukryć zniknięcia pacjentów przed Grażyną, która zawiadomi Leona Adamskiego.

Ojciec Magdy i Kaliny w 3636 odcinku "Pierwszej miłości" będzie oburzony faktem, że prywatny szpital nie potrafi zapewnić należytej ochrony pacjentom. Dość szybko okaże się, że Magda była w zmowie z Kornelem, że od dłuższego czasu chcieli razem wyrwać się z kliniki. Zmowa zakochanych nastolatków rozwścieczy Leona jeszcze bardziej!  Teraz będzie rozpocząć intensywne poszukiwania. Na szczęście Magda nieświadomie pozostawi pewne tropy. Będzie posługiwała się kartą płatniczą...

W poszukiwania Magdy w 3636 odcinku "Pierwszej miłości" oprócz Leona włączy się też Kalina. Sfrustrowani opieszałością policji postanowią na własną rękę odnaleźć uciekinierów. Pomoże im w tym wyciąg z karty, którą będzie płaciła Magda. Trop zawiedzie Kalinę i jej ojca aż do Świdnicy... Gdy znajdą się w pobliży Kalina odbierze dramatyczny telefon od siostry, że Kornel chce zrobić jej i sobie coś strasznego. Czy uda się go powstrzymać zanim dojdzie do najgorszego i będzie już za późno?

Dopiero w 3639 odcinku "Pierwszej miłości" przerażeni Kalina i Leon dotrą na ogródki działkowe w Świdnicy, gdzie ukryją się Magda i Kornel. Na miejscu zastaną wstrząsający widok. Natychmiast wezwą pogotowie ratunkowe!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót Eweliny do Bartka dobije Emilkę. Dorota odzyska pamięć?
Najnowsze

Materiał sponsorowany