Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3634: Kinga powie synom o nowotworze. Wojna Tomka z matką i tak się nie zakończy! - ZDJĘCIA

2023-05-29 22:32

Chora Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) w 3634 odcinku "Pierwszej miłości" zdecyduje się otworzyć przed synami. Zaproponuje rozmowę Tomkowi (Oskar Wojciechowski) i Maćkowi (Joachim Olko) poważną rozmowę, ale reakcja starszego syna będzie dość zaskakująca... Kinga po raz pierwszy przełamie się i postanowi otwarcie powiedzieć o nowotworze piersi, z którym przyszło jej się mierzyć. Niestety w 3634 odcinku "Pierwszej miłości" nic nie pójdzie po myśli chorej kobiety... Wojna Tomka z matką wcale się nie zakończy.

"Pierwsza miłość" odcinek 3634 - poniedziałek, 5.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3634 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga będzie gotowa wyjawić synom prawdę na temat choroby... Kobieta od jakiegoś czasu wie o nowotworze piersi, a jedno zrządzenie losu spowodowało, że w ogóle odkryła chorobę. Kiedy Kinga wzięła udział w kampanii nagłaśniającej sprawę nowotworu u kobiet, sama uzyskała szokujące informacje, że cierpi na raka... Kinga stanęła do walki z chorobą, chociaż początkowo w ogóle nie chciała nikomu mówić o tym, co przechodzi. Włączając w to najbliższych, bo ani Janek (Maciej Mikołajczyk), ani synowie nadal nie widzą o tragicznych wieściach. Dziennikarz zorientuje się już niebawem, kiedy to nakryje żonę w hotelu z Arturem (Łukasz Płoszajski). Mylnie weźmie sytuację za romans, a dopiero potem wyjdzie na jaw, że Kulczycki wspiera jego ukochaną w leczeniu. 

W 3634 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga zaprosi Maćka i Tomka na rozmowę. Nie da się ukryć, że relacje ze starszym synem są bardzo napięte, Tomek nie mieszka z matką, a ukochana Jolka (Justyna Zielska) tylko go nakręca. Tak też się stanie w sytuacji, kiedy chłopak powie jej o planowanych odwiedzinach u matki. Nie przewidzi, jak szokujące wieści od niej dostanie. W oczach Jolki pojawią się łzy na samą informację o tym, że Tomek ma zamiar odwiedzić Kingę. Dziwne zachowanie dziewczyny nie powstrzyma go jednak od rozmowy. Właśnie wtedy w 3634 odcinku "Pierwszej miłości" Tomek i Maciek usłyszą całą prawdę o nowotworze matki i to zmieni całe ich życie.

Choroba matki nie zmieni Tomka w 3634 odcinku "Pierwszej miłości" 

Można by pomyśleć, że chłopak zmieni się pod wpływem szokujących wieści, ale nic z tego. Tomek postanowi urządzić Arturowi koszmarną aferę, że nie powiedział mu o nowotworze Kingi. Chłopak zamiast natychmiast zająć się wsparciem dla chorej matki, wybierze kłótnię z ojcem... Wygląda na to, że wiele się nie zmieni, nawet w obliczu tak dramatycznych wieści. 

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Adam ojcem Igi? Janek nakryje chorą Kingę. Dorota powróci jako Daria
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze