Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3633: Tragedia na budowie u Wekslera! Przez przekręt Karola i łapówkę Michała zginie człowiek - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-06-01 13:32

W 3633 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ziści się największy koszmar Karola Wekslera (Karol Strasburger)! Na budowie hali, która ruszyła mimo wad w projekcie, mimo tego, że biznesmen wiedział czym grozi rozpoczęcie prac, dojdzie do tragedii. Zawali się jedna ze ścian, a pod gruzami zostanie uwięziony jeden z robotników. Spanikowany Weksler w 3633 odcinku "Pierwszej miłości" wezwie na miejsce wypadku Michała (Wojciech Błach), architekta, który za łapówkę od szefa podpisał wadliwy projekt. Będzie próbował na Michała zrzucić winę za dramat na budowie i śmierć człowieka? A może Weksler znajdzie innego kozła ofiarnego? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3633 - piątek, 2.06.2023, o godz.18 w Polsacie

Przekręt Karola Wekslera z budową hali w 3633 odcinku "Pierwszej miłości" będzie miał fatalne skutki! Projekt architektoniczny podpisany przez Michała od początku był wadliwy, Domański ostrzegał szefa, że jeśli zaczną się prace, to konstrukcja może tego nie wytrzymać. Niestety dojdzie do najgorszego! Na budowie hali zawali się ściana, a pod gruzami zostanie uwięziony jeden z pracujących tam mężczyzn. Robotnicy wpadną w panikę, że runie także reszta stawianej hali. Weksler ściągnie Michała, żeby tłumaczył ludziom, że nie ma zagrożenia. A to oczywiście nieprawda! Napięcie będzie rosło z każdą minutą. Rozpocznie się także wyścig z czasem o życie przysypanego pod gruzami robotnika.

Oczywiście Michał w 3633 odcinku "Pierwszej miłości" nie weźmie na siebie odpowiedzialności za wadliwy projekt, który podpisał za łapówkę od Wekslera! Dał się przekupić szefowi, skusiły go duże pieniądze, a teraz obaj wpadną w poważne tarapaty. Przebiegły Weksler spróbuje też się wykręcić, żeby nie spadła na niego wina, że budowa hali od początku była ryzykowna. Gdyby przekręt Karola wyszedł na jaw, firma deweloperska Wekslera byłaby skończona na rynku.

Za ciemne interesy Wekslera ktoś w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" będzie musiał jednak ponieść surowe konsekwencje. Karol za wszelka cenę postanowi znaleźć kozła ofiarnego, który weźmie na siebie winy za zawaloną konstrukcję hali. Badaniem sprawy wypadku na budowie zajmie się inspektor, który okaże się dawnym znajomym Wekslera. Niestety ich ścieżki rozeszły się w nie najlepszej atmosferze. A to oznacza kolejne kłopoty dla Karola.

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Adam ojcem Igi? Janek nakryje chorą Kingę. Dorota powróci jako Daria
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze