Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3631: Adam zacznie grozić Idze! Wyrzeknie się córki i wyjdzie z niego prawdziwy potwór - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-06-01 9:27

W 3631 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Adam Biernacki (Krystian Wieczorek rozprawi się z Igą (Waleria Gorobets)! Nie pozwoli na to, żeby salowa z kliniki rozsiewała plotki, że to on jest jej ojcem. Oczywiście to prawda. Wiele lat temu Adam, jako młody student medycyny, miał romans z matką Igi, którą zostawił, gdy ta zaszła w ciążę. Teraz w ten sam podły sposób potraktuje własną córkę. Z pozoru niegroźny, wręcz ujmująco szarmancki Adam pokaże swoją prawdziwą twarz kiedy w 3631 odcinku "Pierwszej miłości" groźbami zmusi Igę, żeby trzymała się od niego z daleka. Wyrzeknie się córki i będzie chciał ją zniszczyć. Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3631 - środa, 31.05.2023, o godz. 18 w Polsacie

Iga w 3631 odcinku "Pierwszej miłości" boleśnie się przekona jak złym człowiekiem jest Adam Biernacki! Wbrew matce, która mieszka za granicą, postanowiła na własną rękę odnaleźć ojca. Z pomocą ciotki, szefowej salowych Edyty (Jolanta Niedźwiecka) i Filipa Wenerskiego (Dominik Smaruj) odkryła, że jest córką Adama, kolegi Jakuba Wenerskiego (Przemysław Sadowski) z czasów studiów, z którym ten teraz rywalizuje o Laurę (Katarzyna Maciąg). Ustalenie tożsamości ojca stało się dla Igi wręcz obsesją. Uznała, że tylko poznając go, zrozumie kim jest naprawdę, ile cech odziedziczyła po matce, a ile po mężczyźnie, z którym zaszła w ciążę.

Kiedy w "Pierwszej miłości" córka Laury, Ania (Anna Pentz) usłyszała, że Adam też ma córkę, że jest nią Iga i że przed laty Biernacki mocno zranił jej matkę, a teraz w okrutny sposób wypiera się własnego dziecka, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Na rodzinnym obiedzie z Laurą i Adamem sprowokowana Ania wyłożyła karty na stół, ujawniła prawdę o córce, której lekarz nie uznał!

Oburzony Adam w 3631 odcinku "Pierwszej miłości" na zarzuty Laury, że postąpił tak podle wobec córki i jej matki, będzie brnął w zaparte, że wszyscy padli ofiarami kłamstwa, że jest ojcem Igi. Mało tego, Adam bezczelnie będzie trzymał się wersji, że młodej salowej z kliniki nie można ufać, a on sam jest niewinny, że nigdy nie miał romansu z jej matką. Wyprowadzony z równowagi Adam całą złość w 3631 odcinku "Pierwszej miłości" skieruje na Igę. Skonfrontuje się z córką w klinice, żeby nie rozpuszczała plotek o łączących ich więzach krwi.

- Znajdź sobie innego tatusia, ode mnie się odczep! Bo pożałujesz! - zagrozi Idze, a ona w 3631 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie się bać do czego jest zdolny Adam.

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Adam ojcem Igi? Janek nakryje chorą Kingę. Dorota powróci jako Daria
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze