M jak miłość

Nowa czołówka M jak miłość po wakacjach 2023? Idealna pora na zmianę! Usuną Izę od Marcina i dzieci, dorzucą nowych bohaterów - ZDJĘCIA

2023-06-01 22:59

"M jak miłość" z nową czołówką od następnego sezonu, który będzie emitowany jesienią 2023 po przerwie wakacyjnej? Po tym co się działo w minionym sezonie "M jak miłość" nadeszła pora na aktualizację czołówki, usunięcie z niej bohaterów, którzy nie będą już w obsadzie serialu, a także zmianę układu postaci, które wybiją się na pierwszy plan po wakacjach 2023. Czy Iza (Adriana Kalska) w nowej czołówce "M jak miłość" nie będzie z Marcinem (Mikołaj Roznerski) tylko z Radkiem (Philippe Tłokiński)? Czy usunięta zostanie Ula (Iga Krefft), która odeszła z serialu? Czy w odświeżonej czołówce pojawią się nowi bohaterowie: Kasia (Paulina Lasota), Jakub (Krzysztof Kwiatkowski), Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel)? Sprawdź, co już wiadomo!

Czy będzie nowa czołówka "M jak miłość" w kolejnym sezonie jesienią 2023 po przerwie wakacyjnej?

Spekulacje, że czołówka "M jak miłość" zmieni się w nowym sezonie po wakacjach 2023 pojawiły się w związku z wyjazdem ekipy serialu na zdjęcia plenerowe nad polskie morze do Jantaru. Na tamtejszej plaży powstały ujęcia do ślubu Kasi i Jakuba Karskiego, który widzowie zobaczą w "M jak miłość" dopiero późną jesienią. Skąd ta pewność?

Bo w relacjach z planu "M jak miłość" Kasia i Jakub mają już na palcach obrączki, a do podczas wyjazdu nad morze towarzyszą im przyjaciele, Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel), którzy zostaną świadkami na ich ślubie. Co prawda produkcja "M jak miłość" nie potwierdziła, że chodzi o ślub tej pary, bo chce potrzymać widzów w napięciu, ale to przecież oczywiste, skoro Kasia i Jakub marzyli, żeby się pobrać na plaży, na ślub przyjechać na motorze.

Przy okazji wśród fanów "M jak miłość" pojawiły się teorie, że ślub ślubem, ale twórcy serialu szykują też nową czołówkę na kolejny sezon po wakacjach! Mimo, że w nagrywaniu scen na plaży w Jantarze wzięła udział tylko czwórka aktorów, to właśnie ich brakuje w czołówce "M jak miłość", która nie zmieniła się od stycznia 2022 roku.

"Na bank ślub, bo za mało ich nad tym morzem jak na czołówkę..."

"Czyżby nowa czołówka?"

"Bardziej bym powiedziała, że ślub Kasi i Jakuba, bo tylko ta czwórka nagrywała nad morzem"

"A może tak nowa czołówka na jesień, w całkiem nowym stylu😍 Moim zdaniem idealna pora na zmianę"

Dokładnie przed emisją 1625 odcinka "M jak miłość" widzowie zobaczyli odświeżoną czołówkę. Od tego czasu w życiu bohaterów sporo się zmieniło. Iza i Marcin nie są już razem, Ula odeszła od Bartka (Arkadiusz Smoleński), do obsady nie wróciła Sonia (Barbara Wypych).

Ale najbardziej czołówce "M jak miłość" widoczny jest brak postaci, wokół których kręcą się najważniejsze wątki. Nie chodzi tylko o Anetę, Olka, Kasię i Jakuba, ale także mieszkańców Grabiny: Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), Jagodę (Katarzyna Kołeczek), Józefa Modrego (Stefan Friedmann) czy Ewę Kalinowską (Anna Kerth). Wielu fanów uważa, że przed emisją nowego sezonu "M jak miłość" pora odświeżyć czołówkę, zmienić układy bohaterów.

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Listen on Spreaker.
Najnowsze