Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3590: Emilka dostanie szokujące wieści ze szpitala! Stan Alicji nagle się pogorszy, więc rzuci wszystko, by ją ratować - ZDJĘCIA

2023-03-22 15:11

W 3590 odcinku „Pierwszej miłości” dojdzie do kolejnego spotkania Emilki (Anna Ilczuk) i Alicji (Magdalena Szczepanek). Córka Śmiałka (Paweł Okoński) dostanie pilną informację o tym, że ciężarna kochanka Marcina (Przemysław Cypryański) poczuje się jeszcze gorzej. Jej stan w 3590 odcinku „Pierwszej miłości” nagle się pogorszy, co zniweczy plany Emilki. Obie spotkają się w szpitalu, gdzie dojdzie do poważnej rozmowy. Co z niej wyniknie?

"Pierwsza miłość" odcinek 3590 - środa, 29.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

Emilka nie potrafi zignorować faktu, że na świat ma przyjść dziecko jej zmarłego ukochanego. Dowiedziała się o tym dopiero po pogrzebie strażaka, z którego śmiercią nie zdążyła się pogodzić. Alicja i Emilka dobrze się znają, bo przecież już wcześniej ona i strażak mieli romans, ale każdy myślał, że sprawa od dawna jest zakończona. Niestety zmarły nosił w sobie mnóstwo sekretów i tajemnic, które ujrzą światło dzienne dopiero po jego śmierci. 

Emilka w 3590 odcinku „Pierwszej miłości” zjawi się w szpitalu u Alicji, bo dostanie informację, że stan kobiety nagle się pogorszył. Podejmie decyzję, że nie wyjeżdża do Australii, bo musi skontaktować się i pomóc ciężarnej. Córka Śmiałka będzie miała już spakowaną walizkę, ale ostatecznie nie zdecyduje się na zamianę Wrocławia na Australię. Wręcz przeciwnie, zostanie na miejscu i będzie nadal trzymać „rękę na pulsie”. Tym bardziej, że na horyzoncie pojawi się roztrzęsiona matka Marcina (Renata Pałys), która tylko doleje oliwy do ognia. W obliczu nowych okoliczności, Emilka porzuci pomysł wyjazdu. 

Emilka odwiedzi Alicję w szpitalu w 3590 odcinku „Pierwszej miłości” 

Życie Alicji nie będzie zagrożone, ale nie da się ukryć, że jej stan się pogorszy. Emilka zażąda od lekarzy informacji, co dolega ciężarnej. Po śmierci Marcina poczuje się za nią w jakiś sposób odpowiedzialna. To nie koniec szokujących zwrotów akcji, bo niebawem w „Pierwszej miłości” córka Śmiałka wpadnie na szokujący pomysł. Zapyta się bowiem Bartka (Rafał Kwietniewski), czy nie uznałby dziecka jako swojego, oczywiście formalnie, w papierach. Lekarz oniemieje na wieść o takim pomyśle, ale przemyśli sprawę. Okaże się, że pomoc Emilce jest dla niego priorytetowa i wkrótce oboje bardzo się do siebie zbliżą. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Rodzina Artura i Doroty się rozpadnie? Tajny układ Ewy z Michałem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze