Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3587: Pożegnanie Emilki po śmierci Marcina. Nawet Bartek jej nie zatrzyma - ZDJĘCIA

2023-03-07 20:03

W 3587 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) wyjedzie z Wadlewa! Ból po śmierci Marcina (Przemysław Cypryański) będzie dla niej nie do zniesienia, więc postanowi przeżywać żałobę po mężu z dala od miejsca, gdzie wszystko jej go przypomina. Nie zważając na protesty ojca, Mariana Śmiałka (Paweł Okoński), zrozpaczona Emilka spakuje się przed wyjazdem do Australii. Ostatnią osobą, która w 3587 odcinku "Pierwszej miłości" będzie jeszcze w stanie ją powstrzymać będzie Bartek (Rafał Kwietniewski). Niestety interwencja byłego męża przyniesie odwrotny skutek. Emilka pożegna się w smutnych okolicznościach.

"Pierwsza miłość" odcinek 3587 - piątek, 24.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

Pożegnanie Emilki w 3587 odcinku "Pierwszej miłości" poprzedzą dramatyczne wydarzenia po śmierci Marcina, które uświadomią jej, że tylko z dala od Wadlewa, gdzie straciła męża, być może kiedyś dojdzie do siebie. Na razie nie pogodzi się z odejściem ukochanego, z tym, że okrutny los odebrał jej męża zaledwie kilka miesięcy po ślubie w tragicznych okolicznościach. Jeszcze długo straszny w skutkach pożar w Wadlewie będzie na ustach wszystkich mieszkańców wsi. Ocalona z płonącego domu Celina (Grażyna Zielińska) dopiero w 3587 odcinku "Pierwszej miłości" jako ostatnia dowie się, że jeden ze strażaków, właśnie mąż Emilki, poświęcił dla niej swoje życie.

Przed wyjazdem w 3587 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka powierzy swoją firmę kosmetyczną w ręce Melisy (Aleksandra Szwed) i Seweryna (Mirosław Kropielnicki), przekona o tym, że świetnie sobie poradzą w fabryce. Nie będzie jednak wiedziała, że w tajemnicy przed nią trafił na rynek eksperymentalny krem Melisy. Wydaje się jednak, że dla pogrążonej w żałobie Emilki nie będzie to miało większego znaczenia.

Najtrudniejszą chwilą dla Emilki w 3587 odcinku "Pierwszej miłości" będzie pożegnanie z ojcem, którego znów zostawi w Wadlewie tylko z Bartkiem i przyjaciółmi. Zanim Emilka wyjedzie zdesperowany Śmiałek spróbuje jeszcze temu zapobiec. Poprosi Bartka, by uniemożliwił jego córce wyprawę na drugi koniec świata, ale nawet były mąż Emilki nie zatrzyma jej w rodzinnej wsi. Nie po tym jak w Wadlewie opłakiwała śmierć Marcina w pożarze.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Tragiczny pożar w Wadlewie! Wśród ofiar Celina i Marcin
Najnowsze