Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3576: Laura dostanie pierwsze wieści od Anki z Anglii. Już nie wróci?

2023-03-09 14:17

W 3576 odcinku "Pierwszej miłości" Laura (Katarzyna Maciąg) dostanie pierwsze wieści od córki, która wyleciała za granicę, by odbyć prestiżowe stypendium medyczne. Anka (Anna Pentz) zda relacje matce, co u niej i jak sobie radzi w Anglii, z daleka od niej i świeżo upieczonego narzeczonego. Biały (Igor Paszczyk) liczy na powrót ukochanej do Polski i organizację ślubu, ale czy na pewno do tego dojdzie? W 3576 odcinku "Pierwszej miłości" Anka przekaże Laurze nowe informacje i okaże się, że może wcale nie chcieć szybkiego powrotu do kraju.

"Pierwsza miłość" odcinek 3576 - czwartek, 9.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

Anka odezwie się do Laury w 3576 odcinku "Pierwszej miłości". Zda relacje matce z pobytu w Anglii, gdzie dostała się na stypendium i ma rozwijać się w kierunku medycznym. Dziewczyna nie ukryje faktu, że bardzo zadomowiła się za granicą, spodobało jej się nowe życie i nie żałuje, że podjęła decyzje o przyjęciu stypendium. Laura zachwyci się planami i rozwojem córki, która za jakiś czas może stać się wziętą lekarką, która ratuje ludzkie życie. To faktycznie powód do dumy, ale Anka miała przecież wrócić do kraju, by poślubić Kamila. Chłopak specjalnie oświadczył się partnerce przed wyjazdem, dał jej pierścionek zaręczynowy, a ona powiedziała "tak". Nie da się jednak ukryć, że potem miała dość mieszane uczucia co do bycia zaręczoną, szczególnie, że przecież dzieli ich wielka odległość. Wszystko wskazuje na to, że Anka mocno zadomowi się poza Wrocławiem, w Anglii, gdzie odnajdzie pasję i nowe możliwości. 

Anka nie wróci do "Pierwszej miłości"?

Co prawda, Anka w rozmowie z Laurą w 3576 odcinku "Pierwszej miłości" nie określi się, że nie ma zamiaru wracać do Polski. Da jednak do zrozumienia, że w Anglii odnajduje się świetnie, co może napawać niepokojem Białego. Kamil pod nieobecność narzeczonej weźmie się za siebie i zechce nadrobić swoje braki w edukacji. Zapisze się do szkoły dla dorosłych, będzie chciał zdać maturę i pomyśleć o dalszym kierunku kształcenia się. Na jaw wyjdą jednak nowe okoliczności, które mogą mu to skutecznie uniemożliwić... 

Anka póki co nie określi się, że nigdy nie wróci do Wrocławia, do matki i narzeczonego. Laura będzie jednak zdania, że wyjazd to dla córki wielka szansa i musi z niej skorzystać. Dopiero czas pokaże, czy Anka i Biały znów będą blisko i czy do ślubu w ogóle dojdzie. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Tragiczny pożar w Wadlewie! Wśród ofiar Celina i Marcin
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze